Polska – Czarnogóra typy, kursy, kiedy, gdzie oglądać? (MŚ piłkarzy ręcznych 2023)

Reprezentacja Polski znów zagra w ramach mistrzostw świata. Tym razem Biało-Czerwonych czeka pojedynek z niżej notowanym przeciwnikiem. Przedstawiamy godne uwagi Czarnogóra – Polska typy!

Czarnogóra – Polska typy bukmacherskie (20.01.2023)

Przed tym pojedynkiem oczywiście warto przeanalizować, jak do tej pory sprawowały się oba zespoły. Reprezentacja Polski udział w mistrzostwach świata rozpoczęła od porażki 24:26 z Francją. Później natomiast biało-czerwoni polegli w starciu ze Słowenią (23:32).

Polska - Czarnogóra typy

W kolejnym meczu Polacy pokonali Arabię Saudyjską (27:24), by następnie przegrać z Hiszpanami. Te wyniki wzięliśmy oczywiście pod uwagę, ustalając nasze Polska – Czarnogóra typy.

A jak do tej pory szło Czarnogórze? Na inaugurację mundialu ta drużyna przegrała z Hiszpanią 25:30. Później pokonywała Iran (34:31) i Chile (35:33). W ostatnim spotkaniu Czarnogóra okazała się słabsza od Francji (24:35).

Jeżeli przeglądasz Polska – Czarnogóra kursy, to weź pod uwagę nasze prognozy w kontekście tego pojedynku. Nie zakładamy innego scenariusza niż triumf biało-czerwonych. To choćby dlatego, że są wyżej notowanym zespołem i pokonali Czarnogórę w trzech poprzednich meczach.

Jednocześnie uważamy, że podopieczni Patryka Rombla nie wygrają większą różnicą bramek niż pięć. Wszyscy doskonale wiemy, że na tych mistrzostwach biało-czerwoni nie błyszczą, więc wątpliwe, by byli w stanie znokautować ambitnie grającą Czarnogórę.

Bezpośrednie mecze Polska – Czarnogóra

Reprezentacja Polski po raz ostatni zmierzyła się z Czarnogórą w dniu 17 czerwca 2009 roku. Wtedy biało-czerwoni odnotowali triumf 31:23. Wcześniej też wygrywała polska drużyna.

  • Czarnogóra – Polska 23:31
  • Polska – Czarnogóra 30:20
  • Polska – Czarnogóra 39:23

Kiedy mecz Polska – Czarnogóra? O której godzinie?

Warto zapisać sobie termin kolejnego meczu reprezentacji Polski w piłce ręcznej. Biało-czerwoni zagrają z Czarnogórą już 20 stycznia 2023 roku. Polska – Czarnogóra godzina rozpoczęcia spotkania została wyznaczona na 20:30.

Gdzie oglądać mecz Polska – Czarnogóra? Transmisja

Oczywiście ten pojedynek z udziałem biało-czerwonych będzie transmitowany. Bezpośredni przekaz live pojawi się między innymi na platformie Viaplay.

Polska – Czarnogóra gdzie oglądać za darmo? Bezpłatny przekaz live udostępniony zostanie na sport.tvp.pl, a także w aplikacji mobilnej TVP Sport. Oczywiście będzie również transmisja na TVP Sport czy u bukmachera Betclic.