SC Magdeburg – Orlen Wisła Płock typy i kursy (17.05.2023)

Remis uzyskany na polskiej ziemi sprawia, że sytuacja w rewanżu jest wciąż otwarta. Jak mogą zatem wyglądać SC Magdeburg – Orlen Wisła Płock typy? Zapraszamy do lektury niniejszego tekstu.

SC Magdeburg – Orlen Wisła Płock typy i przewidywania

Pomyślicie pewnie, że jest to myślenie mocno życzeniowe. Będzie w tym oczywiście sporo prawdy. Jednocześnie uważamy jednak, że SC Magdeburg – Orlen Wisła Płock typy na triumf gości mają rację bytu. Podopieczni Xaviego Sabate udowodnili kilka dni temu wszystkim wokół, że mogą równorzędnie rywalizować właściwie z każdym. Teraz pora na postawienie tzw. kropki nad i. Szansa na taki scenariusz na pewno jest. Trzeba się tylko mocno postarać.

sc-magdeburg-wisla-plock-typy

Totalnym szaleństwem byłoby myślenie, iż Nafciarze zdołają zdominować swoich rywali zza zachodniej granicy na przestrzeni całego środowego starcia. Samo spotkanie będzie bez wątpienia bardzo bliskie, a o ewentualnym triumfie zadecydują przysłowiowe niuanse. Mamy cichą nadzieję, że jeśli niemiecki zespół będzie już stroną dominująca, to wyłącznie w pierwszych dwóch kwadransach ćwierćfinałowej batalii. Po przerwie do głosu muszą już dojść Polacy.

SC Magdeburg – Orlen Wisła Płock bezpośrednie mecze

Jesteście ciekawi, jak przedstawia się krótka historia bezpośredniej rywalizacji obydwu zespołów? Spójrzcie zatem do niniejszego zestawienia:

  • Wisła Płock – SC Magdeburg 22:22
  • Wisła Płock – SC Magdeburg 25:24
  • SC Magdeburg – Wisła Płock 33:27

Remis podczas ubiegłotygodniowych zmagań utwierdził tylko wszystkich w przekonaniu, że różnica klas pomiędzy obiema ekipami jest bardzo niewielka. Oby jednak tym razem o ten jeden punkt więcej pojawił się na koncie płocczan.

Kiedy, o której i gdzie oglądać SC Magdeburg – Orlen Wisła Płock? Transmisja

Wielu fanów zainteresowanych losami tego dwumeczu nerwowo wyszukuje już w internecie informacji, kiedy SC Magdeburg – Orlen Wisła Płock i o której godzinie? Według ogólnodostępnej rozpiski gwizdek oznaczający start tego spotkania powinien wybrzmieć około godz. 18:45 w dniu 17 maja bieżącego roku. Transmisja na żywo będzie natomiast dostępna na antenach stacji Eurosport 1 oraz w aplikacji i na stronie internetowej bukmachera STS.