Betgames STS – zakłady na gry karciane – jak grać?

Co to jest STS Betgames? Jak obstawiać? Sprawdź nasz darmowy poradnik, w którym dowiesz się wszystkiego, co istotne na temat tej oferty.

Betgames STS – co to i na czym polega?

Zacznijmy od tego, co to jest Betgames STS. Są to zakłady na gry karciane, które możesz stawiać bezpośrednio na stronie bukmachera STS. Jak dobrze wiesz, w Polsce kasyna online poza jednym, rządowym wyjątkiem, są nielegalne. W związku z tym gracze nie mają możliwości uczestnictwa w takich grach, jak chociażby poker online. STS wyciągnął dla wszystkich fanów kart pomocną dłoń, tworząc właśnie zakłady na gry karciane.

To legalna oferta, w której co prawda nie zagrasz bezpośrednio w takie gry, jak wojna czy poker. STS umożliwia jedynie zgodnie z prawem śledzenie symulowanych rozgrywek gier karcianych i obstawiania na nie zakładów – na przykład na to, który z graczy wygra czy jaki będzie końcowy układ kart. W ten oto sposób zyskujesz namiastkę prawdziwego pokera, wojny czy bakarata. Owszem, nie jest to oferta 1:1 do tego, co spotkasz w kasynach, ale jak mawia klasyk, lepszy rydz, niż nic.

Betgames STS - co to i na czym polega

wejdź na stronę

STS Betgames – jak grać?

Poniżej sprawdzisz, na które gry karciane zakłady możesz stawiać na stronie operatora STS. Pomówimy także pokrótce o rodzajach zakładów i przebiegu takiej symulacji. Dzięki temu STS Betgames nie będzie miało przed Tobą już żadnych tajemnic.

Poker STS

Bez dwóch zdań najpopularniejszy jest w STS poker. Zakłady na gry karciane są tutaj dostępne w trzech rodzajach. Rekordy popularności bije polski stół pokera, gdzie karty rozdają polskie krupierki. Oprócz tego możesz skorzystać z pokera w angielskiej wersji językowej oraz odmiany 6+.

Jak grać w pokera STS? Stosowana jest odmiana Texas Holdem, a Twoim zadaniem jest wytypowanie zwycięzcy danej partii bądź wygrywającego układu.

 • Pierwsze zakłady możesz postawić jeszcze przed rozpoczęciem partii: na dokładny układ, który wygra, np. full lub kareta.
 • Druga kolejka zakładów otwiera się po rozdaniu rąk: możesz obstawiać układ lub/i gracza, który wygra partię.
 • Trzecia kolejka zakładów następuje po rozdaniu flopa: ponownie możesz obstawiać układ lub/i gracza.
 • Czwarta i ostatnia kolejka zakładów na miejsce po dołożeniu turna: i znów obstawiać układ lub/i gracza.

Poker STS

Kiedy na stole pojawi się river, zakłady zostają rozliczone. Zwróć uwagę, że podczas każdej rundy zakładów czas odmierzany jest przez zegar, widoczny po lewej stronie. Dodatkowo, podczas każdej rundy możesz stawiać kolejne, niezależne od siebie zakłady.

wejdź na stronę

Wojna STS

Wojna to jedna z najprostszych gier karcianych na świecie. I podobnie wygląda to w przypadku oferty Betgames STS. Wojna posiada dwie dostępne rundy na stawianie zakładów.

 • Pierwsza runda, kiedy nie ma jeszcze żadnej karty na stole. Możesz obstawiać kartę lub kolor, który otrzyma gracz i/lub krupier.
 • Druga runda, kiedy na stole pojawi się karta gracza, możesz postawić czy wygra gracz, krupier, a może będzie wojna.

Standardowo pod zakładami zobaczysz też zegar, odliczający czas do końca rundy. W każdej rundzie możesz stawiać niezależne od siebie zakłady.

Wojna STS

wejdź na stronę

Bakarat STS

Bakarat to gra uwielbiana między innymi przez legendarnego Jamesa Bonda. Warto więc sprawdzić, jak obstawiać w STS bakarat.

 • Pierwsza runda zakładów po rozdaniu pierwszej karty graczowi – możesz stawiać na układy.
 • Druga runda po rozdaniu karty bankierowi – możesz stawiać na układy lub kto wygra partię.
wejdź na stronę

Bonusy STS Betgames – zyskaj dodatkowe środki na grę!

Jeżeli nie masz swojego konta, zarejestruj je z STS kod promocyjny, żeby otrzymać najlepsze bonusy powitalne, przeznaczone dla nowych graczy. Dzięki nim możesz stawiać też zakłady na gry karciane. Warto również rozejrzeć się za krótkoterminowymi promocjami na Betgames w STS!

STS bonus powitalny Szczegóły Kod promocyjny STS

Bonusy od 3 depozytów

do 1500 zł

ODBIERZ BONUS

Zakład bez ryzyka

100 zł

ODBIERZ BONUS

Bonus za wykonanie zadań

60 zł

ODBIERZ BONUS

Najważniejsze pytania o Betgames STS

 • Co to jest STS Betgames?

Są to zakłady na symulowane gry karciane, które szerzej opisaliśmy w naszym tekście.

 • Czy jest w STS Poker?

Jako tako poker STS nie jest dostępny. Możesz jedynie stawiać zakłady na symulowane partie pokera.

 • Czy Betgames STS jest legalne?

Tak. To legalna oferta, zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa hazardowego.