Djokovic – Chaczanow typy i kursy na Roland Garros 2023

Rywalizacja w Roland Garros wchodzi powoli w absolutnie decydującą fazę. W ramach 1/4 finału będziemy między innymi świadkami pojedynku Djokovic – Chaczanow. Typy, kursy oraz krótką analizę tego starcia znajdziecie w kilku poniższych akapitach. Serdecznie zapraszamy.

Novak Djokovic – Karen Chaczanow typy i kursy (06.06.2023)

Novak Djokovic to właściwie ostatni z graczy pochodzących z tzw. starej generacji, którzy próbują jeszcze swoich sił w profesjonalnym sporcie. Z jakim skutkiem? To chyba wszyscy doskonale widzimy. W poczynaniach 36-latka w ogóle nie widać jego stosunkowo podeszłego jak na sportowca wieku. Sam Serb mówi zresztą, że czuje się jeszcze bardzo dobrze i rakiety na kołku zawieszać jeszcze nie zamierza.

djokovic-chaczanow-typy
fot. Icon Sport

Ćwierćfinałowa batalia z rosłym Chaczanowem będzie na pewno wymagała od kilkunastokrotnego zwycięzcy turniejów wielkoszlemowych ogromnego wysiłku. Każdy, kto planował umieścić na swoim kuponie Djokovic-Czachanow typy na wysoką wygraną tego pierwszego powinien się zatem bardzo mocno zastanowić.

Naszym skromnym zdaniem triumf Rosjanina w przynajmniej jednej partii to zupełne minimum. Jeśli mamy być szczerzy, to zupełnie nie zdziwiłaby nas również rywalizacja na pełnym dystansie. Oczywiście górą będzie najpewniej ostatecznie zawodnik urodzony w Belgradzie, lecz wielkich tenisowych emocji zabraknąć tym razem na pewno nie powinno.

Kiedy gra Djokovic zagra z Chaczanowem? O której mecz Roland Garros 2023?

6 czerwca bieżącego roku w męskiej odsłonie French Open rozpoczyna się rywalizacja ćwierćfinałowa. W jednym z dwóch spotkań rozgrywanych tego dnia zmierzą się ze sobą właśnie Novak Djokovic oraz Karen Chaczanow. Początek meczu na legendarnym korcie imienia Philippe-Chatriera około godziny 14:30, po zakończeniu meczu Svitolina – Sabalenka.

Gdzie oglądać Djokovic – Chaczanow? Transmisja na żywo

Kibice śledzący rozgrywki tenisowe od dłuższego czasu są już pewnie przyzwyczajeni do tego, że transmisje live z turniejów wielkoszlemowych prowadzi stacja Eurosport. Nie inaczej będzie również i tym razem. Dodatkowo relację na żywo swoim klientom udostępni także bukmacher Fortuna. Wystarczy posiadać tam konto bądź też dokonać rejestracji z niniejszego linku. Taka czynność to kwestia kilku minut.

OGLĄDAJ TUTAJ