Djoković – Davidovich Fokina typy, kiedy, gdzie oglądać Roland Garros 2023?

W jednym z najciekawszych starć 1/16 finału po przeciwnych stronach siatki zobaczymy dwóch bardzo atrakcyjnie grających zawodników. Który z nich zachowa tym razem nieco więcej zimnej krwi i zdoła tym samym uzyskać awans do kolejnej rundy? Djoković – Davidovich Fokina typy, kiedy, gdzie oglądać Roland Garros 2023? Serdecznie zapraszamy.

Djoković – Davidovich Fokina typy i kursy (Roland Garros 2023)

Alejandro Davidovich Fokina to jeden z najbardziej nieprzewidywalnych zawodników zaliczanych do światowej czołówki. Młody Hiszpan raptem kilkanaście dni po kiepskim meczu z Marco Cecchinato potrafi bowiem zostawić w pokonanym polu Duńczyka Rune czy też napędzić strachy Bornie Coricowi.

Przeciwko niedawnemu liderowi rankingu ATP 23-latek również zapewne ani myśli rzucać przysłowiowego białego ręcznika jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem zmagań. Djokovic – Davidowich Fokina typy na wygraną co najmniej jednego seta przez drugiego z wymienionych uważamy tym samym za opcję wyjątkowo prawdopodobną.

djokovic-davidovich-fokina-typy
fot. Icon Sport

Serbska legenda światowego tenisa nieco gorzej radzi sobie na “mączce” aniżeli na innego rodzaju nawierzchniach. W tym swoją szansę upatrują więc kolejni przeciwnicy Djokovica. Mimo sporych umiejętności i nieprzewidywalności w poczynaniach Fokiny wspomniany wcześniej jeden set będzie raczej absolutnym maksimum, które uda mu się w tej potyczce ugrać. Jeśli ostatecznie okaże się, że na jego koncie będą dwie wygrane partie bądź nawet całe spotkanie, to będziemy wyjątkowo zdziwieni.

Kiedy mecz Djoković – Davidovich Fokina? O której godzinie?

Wedle ogólnodostępnego harmonogramu opisywane spotkanie powinno rozpocząć się około godz. 14:45 w dniu 2 czerwca bieżącego roku. Miejscem jego rozgrywania będzie oczywiście kultowy obiekt imienia Philippe-Chatriera.

Gdzie oglądać Djoković – Davidovich Fokina? Transmisja Roland Garros 2023

Relacja na żywo z tego pojedynku będzie dostępna na stronie internetowej oraz w aplikacji Betclic. Oczywiście po uprzedniej rejestracji konta u tego bukmachera. Tę czynność można rzecz jasna wykonać błyskawicznie poprzez kliknięcie w podany niżej link. Dodatkowo przekaz live z meczu tradycyjnie zapewni stacja Eurosport.

OGLĄDAJ TUTAJ