Hurkacz – Goffin typy, kiedy, o której, gdzie obejrzeć? Roland Garros 2023

Hubi przystępuje z nadziejami do Roland Garros 2023. Polak ostatnio nie grał dobrze na mączce, ale teraz może wszystko się zmienić. Pierwszy rywal? David Goffin, co oznacza, że łatwo nie będzie. Sprawdź kiedy gra Hurkacz i sprawdź na mecz Hurkacz – Goffin typy.

Hubert Hurkacz – David Goffin typy i kursy (Roland Garros 2023)

Zdaniem ekspertów, to Hubert Hurkacz jest faworytem nadchodzącego meczu. Choć ściskamy kciuki za Hubiego, to spoglądając na jego występy na mączce w tym sezonie, Polak musi poprawić formę, a przede wszystkim ustabilizować dyspozycję na przekroju całego spotkania, jeżeli chce awansować do drugiej rundy. David Goffin to doświadczony i wymagający rywal. Owszem, notowany jest na 113. miejscu światowego rankingu, a swój prime time ma już za sobą, ale Belga na pewno nie należy lekceważyć. Nawet, jeśli przed rokiem – także na Roland Garros Hubert Hurkacz rozprawił się z nim 3:0, w 1 godzinę i 49 minut. Teraz wcale tak łatwo być nie musi, co pokazują nasze Hurkacz – Goffin typy. Owszem, stawiamy zakłady na wygraną Polaka, ale sądzimy, że Goffin ugra jednego seta.

Hurkacz Goffin typy
Icon Sport

Co ciekawe, będzie to już trzeci mecz Hurkacz – Goffin. Typy mamy zatem o co oprzeć. Obaj zmierzyli się dwukrotnie w poprzednim roku. Najpierw Goffin pokonał Hurkacza 2:0 w Rzymie, a nieco dwa tygodnie później, Hurkacz zrewanżował się, wygrywając wspomniany mecz na French Open gładko 3:0. Jak będzie tym razem? Jak już wskazaliśmy, stawiamy na wygraną Hubiego.

Kiedy gra Hurkacz mecz z Goffin? O której?

Kiedy gra Hurkacz? Mecz Polaka odbędzie się 28 maja 2023 roku o 11:00.

Transmisja Hurkacz – Goffin. Gdzie oglądać mecz na żywo?

Mecz Hurkacz – Goffin obejrzysz na Eurosporcie. Poza tym stream online za darmo w Superbet. Możesz oglądać bez ograniczeń Roland Garros po rejestracji konta.

Oglądaj tutaj