Linette – Fernandez typy, kiedy, o której, transmisja Roland Garros 2023

Losowanie Roland Garros 2023 nie było łaskawe dla Magdy Linette. Polka w pierwszej rundzie zmierzy się przeciwko Leylah Fernandez. Zdaniem bukmacherów to Leylah jest minimalną faworytką. Sprawdź, jak prezentują się nasze Linette – Fernandez typy bukmacherskie.

Magda Linette – Leylah Fernandez typy i kursy (Roland Garros 2023)

Czy Magda Linette awansuje do drugiej rundy Roland Garros 2023? Linette czeka niewątpliwie trudne wyzwanie, bo notowana na 51. miejscu rankingu WTA, Leylah Fernandez wie, jak grać. Nawet jeśli ma aktualnie dużo gorszy sezon, niż poprzednie, to Kanadyjka wciąż jest niezwykle groźna tenisistką. Wielu porównuje ją do uśpionego niedźwiedzia, który może wybudzić się ze snu i sięgać po tytuły. My jednak wierzymy, co pokazują Linette – Fernandez typy, że to Magda wygra to spotkanie. Uważamy jednak, że będziemy świadkami trzech setów.

Linette - Fernandez typy
Icon Sport

Magda Linette grała przeciwko Leylah Fernandez dwukrotnie. Bilans bezpośredniej rywalizacji to 1:1, ale przegrany mecz miał miejsce w 2020 roku. Magda poległa 1:2 na French Open przed trzema laty. Wygrała z kolei w zeszłym roku – także 2:1 na turnieju w Charleston. Oba mecze zakończone w trzech setach pokazują, że panie dysponują podobnym potencjałem i tylko podkreśla to fakt, że znów możemy być świadkami trzysetowego pojedynku.

Kiedy gra Linette z Fernandez na Roland Garros 2023?

Mecz Linette – Fernandez w niedzielę 28 maja 2023 roku. Początek około 13, po meczu Hurkacza

Gdzie oglądać mecz Linette – Fernandez? Transmisja na żywo

Znasz Linette – Fernandez typy, a mecz obejrzysz na Eurosporcie. Darmowa transmisja online w STS. Możesz tam oglądać za darmo cały Roland Garros 2023.

OGLĄDAJ TUTAJ