Rune – Ruud typy, kursy, gdzie oglądać? (Roland Garros 2023)

Roland Garros nie zwalnia tempa ani na chwilę. Dopiero co zakończyły się wtorkowe ćwierćfinały, a tu już pora na mecze zaplanowane na środowe popołudnie. Oto nasze Rune – Ruud typy, kursy oraz parę zdań na temat transmisji tego pojedynku. Serdecznie zapraszamy.

Holger Rune – Casper Ruud typy i kursy (07.06.2023)

Mimo stosunkowo młodego wieku obaj zawodnicy zdołali już spotkać się ze sobą pięciokrotnie. Zdecydowanie lepszym bilansem może się pochwalić Casper Ruud, który zwyciężył cztery takie potyczki. Norweg zdaniem bukmacherów powinien dorzucić do swojego dorobku lada chwila triumf numer pięć. My jednak uważamy, że drugą wygraną z rzędu zanotuje 20-latek urodzony w Gentofte.

rune-ruud-typy
fot. Icon Sport

Jakie jeszcze Rune – Ruud typy powinny przykuć natychmiastowo Waszą uwagę? Analizując wcześniejsze mecze z udziałem obu Panów, ciężko oprzeć się wrażeniu, że opisywane starcie będzie niezwykle wyrównane. Do tego stopnia, że do jego końcowego rozstrzygnięcia mogą być nie trzy, nie cztery, a aż pięć długich partii. Im więcej wielkich tenisowych emocji tym lepiej, prawda?

Kiedy Rune zagra z Ruudem? O której mecz Roland Garros 2023?

O ile wszystko pójdzie zgodnie z planem, a pierwszy ze środowych półfinałów nie będzie trwał jakoś nadzwyczajnie długo, to pierwsza piłka w meczu Rune – Ruud powinna zostać zaserwowana około godz. 20:15. Rzecz jasna w dniu 7 czerwca 2023 roku.

Gdzie oglądać Rune – Ruud? Transmisja na żywo

W kwestii relacji na żywo z kolejnego starcia ćwierćfinałowego nie zmieniło się właściwie nic. Duńsko-norweską rywalizację będzie można śledzić na antenach stacji Eurosport 1 oraz za pośrednictwem strony internetowej bądź aplikacji Betclic. Oczywiście, jeśli miało się uprzednio konto u tego bukmachera.

OGLĄDAJ TUTAJ