SEC Łódź 2022 – typy, kursy i zakłady bukmacherskie (03.09.2022)

Za nami już dwie rundy cyklu Indywidualnych Mistrzostw Europy 2022. Teraz nadeszła najwyższa pora na kolejne zmagania. Przed turniejem na MotoArenie przedstawiamy atrakcyjne SEC Łódź 2022 typy.

Typy na żużel SEC Łódź 2022

Obsada turnieju w Łodzi jest dość wyrównana. To sprawia, że relatywnie trudno wskazać Indywidualne Mistrzostwa Europy na żużlu typy. Mimo wszystko mamy pewne przewidywania, którymi pragniemy się z wami podzielić!

Janusz Kołodziej podtrzyma świetną formę?

Janusz Kołodziej w tym sezonie Speedway European Championship prezentuje się z bardzo dobrej strony. Przewidujemy, że w Łodzi nie zawiedzie i znów zapisze na swoim koncie świetny wynik, dzięki czemu umocni się na fotelu lidera klasyfikacji generalnej cyklu. Zważając na tegoroczną formę “Koldiego”, takie SEC 2022 Łódź typy jak najbardziej mają sens.

sec łódź 2022 typy

Kacper Woryna mocno namiesza?

Ostatnimi czasy dobrze radzi sobie Kacper Woryna, co poskutkowało tym, że otrzymał on “dziką kartę” na turniej w Łodzi. Uważamy, że bezsprzecznie może mocno namieszać i znaleźć się co najmniej w TOP6. To wciąż młody i perspektywiczny zawodnik – Mistrzostwa Europy na żużlu typy, że pojedzie bardzo solidnie, warto wziąć pod uwagę.

Kołodziej obroni fotel lidera?

Przed trzecią rundą Tauron SEC 2022 Janusz Kołodziej dzierży fotel lidera cyklu i ma trzy punkty przewagi nad Patrykiem Dudkiem oraz cztery nad obrońcą tytułu Mikkelem Michelsenem. W czubie klasyfikacji generalnej jest zatem ciasno.

W ciemno można zakładać, że zmagania na łódzkiej MotoArenie dostarczą kolejnych emocji. Turniej odbędzie się już 3 września o godzinie 19:00. Transmisja w TVP Sport i na sport.tvp.pl.

Pytania o SEC 2022 w Łodzi

  • Kiedy i o której SEC 2022 Łódź?

Turniej odbędzie się 3 września o 19:00.

  • Kim są faworyci IME na żużlu 2022?

Do grona faworytów zaliczyć można Janusza Kołodzieja, Patryka Dudka czy Mikkela Michelsena.

  • Gdzie oglądać SEC 2022 w Łodzi?

Transmisja w TVP Sport i na sport.tvp.pl.