Polska – Węgry typy i kursy (Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet 2023)

W niedzielny wieczór do swojego drugiego spotkania w ramach ME przystąpią podopieczne Stefano Lavariniego. Oto Polska – Węgry typy siatkówka, którym warto przyjrzeć się nieco bliżej.

Polska – Węgry typy i kursy (20.08.2023)

Oczekiwania wobec Biało-czerwonych rosną właściwie z meczu na mecz. Nie ma w tym jednak absolutnie niczego dziwnego, gdyż forma naszych dziewczyn wyraźnie wzrasta. Na całe szczęście wszystko wskazuje na to, że udało się wstrzelić z formą właśnie na kluczową imprezę podczas tegorocznego kalendarza gier.

polska-wegry-typy
fot. Icon Sport

Bukmacherskie oferty na spotkanie Polska – Węgry siatkówka były tym razem wyjątkowo skromne. Powód takiego stanu rzeczy jest jeden. Bukmacherzy absolutnie nie wyobrażają sobie innego scenariusza aniżeli pewna wygrana brązowych medalistek ostatniej odsłony Ligi Narodów. My się z ich opinią zdecydowanie zgadzamy.

Warto zatem rozważyć zawarcie zakładu na mniej niż 124 oczka podczas tej polsko-węgierskiej rywalizacji. Polki na przestrzeni trzech setów nie pozwolą raczej dojść do głosu swoim przeciwniczkom. Czyżby miała mieć miejsce jeszcze większa dominacja niż przed dwoma dniami ze Słowenkami? Taki scenariusz jest jak najbardziej możliwy.

O której mecz Polska – Węgry na Mistrzostwach Europy w siatkówce kobiet 2023?

Polska – Węgry typy to jedno, ale wiedza na temat daty oraz godziny samego starcia to zupełnie odrębny temat. Polecamy zapamiętać, że pierwszy gwizdek tego spotkania powinien wybrzmieć około godz. 20:00 w dniu 20 sierpnia 2023 roku.

Mecz Polska – Węgry siatkówka na żywo – gdzie oglądać

Gdzie tym razem będzie dostępna z meczu Polska – Węgry transmisja? Dedykowaną relację wszyscy zainteresowani znajdą m.in. na stronie internetowej oraz w aplikacji STS. Dostęp do niej uzyskają jedynie gracze aktywni tj. tacy, którzy zawarli zakład za min. 2 PLN w przeciągu ostatnich 24h.

Oglądaj tutaj

W TV przekaz live niezmiennie zapewnią stacje Polsat Sport oraz TVP Sport.