MŚ w Planicy 2023: kursy i typy bukmacherskie (Faworyci)

Chcesz obstawiać Mistrzostwa Świata w Planicy? Trafiłeś we właściwe miejsce, bowiem prezentujemy najlepsze typy i kursy na MŚ w Planicy 2023.

Mistrzostwa Świata w Planicy 2023 – kursy na zwycięzcę

Kim są faworyci MŚ w Planicy 2023? Kursy bukmacherskie na zwycięzcę konkursu na skoczni dużej znajdziesz w poniższej tabeli. Przypomnijmy, że na skoczni normalnej najlepszy okazał się Piotr Żyła.

MŚ Planica 2023 - kursy Obstawiaj

Anze Lanisek - 2.75

Obstaw tutaj

Halvor Egner Granerud - 3.65

Obstaw tutaj

Timi Zajc - 7.00

Obstaw tutaj

Stefan Kraft - 10.00

Obstaw tutaj

Ryoyu Kobayashi - 11.00

Obstaw tutaj

Andreas Wellinger - 15.00

Obstaw tutaj

Dawid Kubacki - 15.00

Obstaw tutaj

Piotr Żyła - 22.00

Obstaw tutaj

Jak zatem widać, największym faworytem bukmacherów jest Anze Lanisek, który wygrał kwalifikacje. Wciąż duże szanse daje się Halvorowi Egnerowi Granerudowi oraz Timiemu Zajcowi czy Stefanowi Kraftowi, którzy również błyszczeli w kwalifikacjach. Co ciekawe, na MŚ w Planicy 2023 zmalały nieco szanse Dawida Kubackiego. Wszystko zapewne przez kontuzję pleców, ale liczymy, że z Dawidem już ok i będzie walczył o medale. Tytułu na skoczni normalnej broni Piotr Żyła, ale bukmacherzy niezbyt wierzą w jego skoki narciarskie. Choć Żyła ma piekielnie silne odbicie i na pewo nie należy go lekceważyć.

MŚ w Planicy 2023 kursy i typy

Typy na MŚ w Planicy 2023

Zobacz nasze na Mistrzostwa Świata w Planicy 2023 typy bukmacherskie. Oto trzy prognozy, które uważamy za słuszne.

Nie odważymy się wytypować kto zostanie Mistrzem Świata, bowiem konkurs, jak pokazały kwalifikacje, treningi czy trwający Puchar Świata w skokach narciarskich, może być niezwykle zacięty. Uważamy jednak, że Dawid Kubacki znajdzie się w TOP3, a Piotr Żyła i Stefan Kraft znajdą się w pierwszej szóstce na koniec konkursu na skoczni normalnej podczas MŚ Planica 2023. Typy motywujemy formą tych zawodników na przestrzeni ostatnich konkursów, a także ich predyspozycji do skakania na skoczni normalnej. Oby Polacy zdobyli medale!