Gamrot – Turner gdzie oglądać? Transmisja i stream online za darmo

Gdzie oglądać Gamrot - Turner? transmisja

Czas na UFC 285 i walkę Gamrot – Turner? Gdzie oglądać transmisję? Na którym kanale? Czy jest stream online za darmo? Wszelkie informacje znajdzesz poniżej.

Oglądaj tutaj

Gdzie oglądać Gamrot – Turner? Transmisja telewizyjna

Z gali UFC 285 transmisja telewizyjna dostępna będzie na kanale Polsat Sport. Ta stacja pokaże kartę główną, która rozpocznie się o godzinie 4:00 w nocy czasu polskiego (w nocy z soboty na niedzielę). Jeżeli nie posiadasz tego kanału w swoim abonamencie, to możesz oglądać z walki Gamrot – Turner stream online za free. Gdzie oglądać walkę Gamrot – Turner online w internecie? Sprawdź poniżej.

ufc 285
Zarejestruj się w Fortunie z powyższego linku, a otrzymasz 2800 punktów lojalnościowych za weryfikację tożsamości. Przejdź do zakładki “Sklep Gracza” i wymień punkty na darmowy zakład o wartości 20 złotych. Obstawiaj UFC 285!

Gdzie oglądać walkę Gamrot – Turner? Stream online za darmo

I tak oto, z walki Gamrot – Turner transmisja online dostępna będzie za darmo u bukmachera Fortuna. Należy zarejestrować darmowe konto gracza. Sama rejestracja trwa około 30 sekund, a dodatkowo jeżeli będziesz chciał zweryfikować tożsamość, otrzymasz darmowy zakład o wartości 20 złotych bez depozytu, którym możesz obstawić walkę Gamrota z Turnerem. Kliknij w poniższy link, żeby zarejestrować się i oglądać Gamrot – Turner stream online free.

Oglądaj tutaj

Kiedy walczy Gamrot? O której godzinie walka?

Wiedząc już, gdzie oglądać Gamrot – Turner, warto odpowiedzieć sobie na pytanie, o której godzinie walczy Gamrot. Kiedy? W nocy z sobotę na niedzielę czasu polskiego (z 4 na 5 marca 2023 roku) około godziny 4:30. Będzie to drugi pojedynek na karcie głównej UFC 285, która rozpocznie się z kolei o godzinie 4:00 w nocy czasu polskiego.