Gamrot – Turner: godzina, kiedy, o której walka?

Gamrot - Turner kiedy walczy

Przed nami elektryzująco zapowiadająca się gala UFC 285. Jednym z jej akcentów będzie walka Gamrot vs Turner. O której godzinie i kiedy walczy Gamrot? Gdzie oglądać transmisję oraz stream online?

Oglądaj tutaj

Kiedy Gamrot – Turner? O której godzinie walka na UFC 285?

Walka Gamrota będzie drugim pojedynkiem karty głównej podczas UFC 285. Kiedy walczy Gamrot? O której? Karta główna UFC 285 rozpocznie się o 4:00 w nocy czasu polskiego. Zatem walka Gamrot – Turner około 4:30 czasu polskiego (w nocy z 4 na 5 marca 2023 roku). Wszystko wskazuje na to, że będzie to najbardziej wymagający dla Mateusza Gamrota rywal. Jalin Turner dysponuje kapitalnymi warunkami fizycznymi i będzie niesiony pięcioma zwycięstwami z rzędu przed czasem. “Gamer” jednak już nie z takimi kozakami sobie radził, więc liczymy, że w nocy z soboty na niedzielę będzie podobnie i to ręka Mateusza Gamrota powędruje w górę.

ufc 285
Zarejestruj się w Fortunie z powyższego linku, a otrzymasz 2800 punktów lojalnościowych za weryfikację tożsamości. Przejdź do zakładki “Sklep Gracza” i wymień punkty na darmowy zakład o wartości 20 złotych. Obstawiaj UFC 285!

UFC 285: Gamrot – Turner – godzina i transmisja (gdzie oglądać?)

Wiemy też gdzie oglądać walkę Gamrot – Turner. Transmisja telewizyjna na kanale Polsat Sport. Rozpocznie się o godzinie 4:00, a więc od karty głównej. Z całej gali UFC 285 oraz walki Gamrot – Turner stream online za darmo dostępny będzie w zakładach bukmacherskich Fortuna. Skorzystaj z poniższego odnośnika i oglądaj Gamrot – Turner online za free po rejestracji konta gracza.

Oglądaj tutaj