High League 6 kiedy, kursy, karta walk, gdzie, kto walczy?

Kibice już nie mogą doczekać się gali High League 6. Kiedy i gdzie się odbędzie? Kto walczy na High League 6? Karta walk? Oj wszystko zapowiada się niezwykle emocjonująco. Wszelkie szczegóły sprawdzisz w naszym tekście.

High League 6

High League 6 – kiedy i gdzie najbliższa gala?

  • 18 marca 2023 roku
  • Spodek w Katowicach

Wiadomo już, kiedy jest High League 6. Gdzie? Także to wiadomo. Otóż następna gala HL odbędzie się 18 marca 2023 roku, w katowickim Spodku. Warto zarezerwować sobie czas, żeby oglądać stream czy udać się do Katowic, bowiem szykują się naprawdę ogromne emocje. Naturalnie, najwięcej emocji, zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych budzi pojedynek Marcin Najman vs Jacek Murański. Za kim będzie publiczność? Oto jest pytanie.

Kto walczy na High League 6? Karta walk

Najgłośniejszym starciem będzie, jak już nadmieniliśmy walka Najmana z Murańskim w boksie birmańskim. Oprócz tego szykują się też inne ciekawe pojedynki. High League 6 karta walk nie jest jeszcze w 100% znanach, ale poznaliśmy pierwszych zawodników, którzy zaprezentują się w katowickim Spodku.

Wiemy, że oprócz debiutanckiej walki Najmana i Murańskiego, do klatki High League wróci Denis Załęcki, którzy przegrał ostatnio z Arturem Szpilką. Zobaczymy także, Tomasza Matysiaka, czyli Szalonego Reportera. To nowy nabytek High League, który został zwolniony z Fame MMA. Na ten moment nie wiadomo kto walczy na High League 6 z nimi, ale na pewno organizatorzy przygotują ciekawe zestawienia. Zresztą, Szalony Reporter wywołuje sporo emocji. Chciał się odciąć od Fame'u, w związku z postacią Jacka Murańskiego, a wylądował w High'u, gdzie jest także stary Muran.

Ostatnią, odpaloną przez High League bombą jest pojedynek Pashy z Dubielem. “Zwycięzcy dwóch najlepszych walk roku 2022 naprzeciwko siebie.” – czytamy w komunikacie organizatorów. “Marcin w ostatnich pojedynkach imponuje formą. Najpierw 18-minutowa wojna z Kacprem Błońskim, później nokaut na Trombie” – dodają. Czy Dubiel będzie w stanie zaskoczyć faworyzowanego pashęBicepsa? Walka odbędzie się na zasadach mma, 3 rundy po 3 minuty, a limit wagowy to 79,5 kg. Wiadomo też, że na High League 6 wystąpi Lexy Chaplin. Na razie nie znamy jej rywalki.

Jak jeszcze będzie wyglądać na High League 6 karta walk? Kibice naturalnie zastanawiają się, kogo zobaczą w katowickim Spodku. Mówi się dużo o potencjalnej walce Agaty Fąk z Marią Graczykowską. Kibice mówią także o pojedynku Karola Friza Wiśniewskiego z Mateuszem Trombą Trąbką. Oj, zwłaszcza ta druga walka, mogłaby się cieszyć gigantycznym zainteresowaniem.

High League 6 kursy i typy bukmacherskie

Nie wiemy jeszcze, jak wyglądają na High League 6 kursy. Opublikujemy je tak szybko, jak się pojawią. Ciężko także o High League 6 typy, skoro znamy tylko jedną walkę. Uważamy jednak, że Najman i Murański nie ma prawa zakończyć się na pełnym dystansie rundowym. Tu będzie koniec przed czasem, zwłaszcza patrząc, jak obaj są elektryczni i jaką antypatią się darzą.

Najważniejsze pytania o High League 6

  • High League 6 kiedy? 18 marca 2023.
  • High League 6 gdzie? Spodek w Katowicach.
  • Karta walk High League 6 – kto walczy? Najman vs Murański, pashaBiceps vs Dubiel i nie tylko.
  • Gdzie na High League 6 typy? W powyższym tekście.
  • Kto ma najwyższe na High League 6 kursy? U oficjalnego partnera gali, a więc bukmachera Fortuna.