Fręch – Andreeva typy, kiedy, o której, gdzie oglądać Miami Open 2023?

Turnieje tenisowe dostarczają wielu niespodzianek, ale takiej się nie spodziewaliśmy. Magdalena Fręch zagra bowiem w drugiej rundzie Miami Open 2023. Polka wskoczyła w miejsce Chinki Shuai Zhang i zagra z Eriką Andreevą. Kiedy gra Fręch? Gdzie oglądać i jakie są nasze typy? Sprawdź!

Magdalena Fręch – Erika Andreeva typy i kursy (24.03.2023)

Magdalena Fręch może mówić o dużym szczęściu. W tym sezonie po raz drugi jako szczęśliwa przegrana weźmie udział w drabince głównej dużego turnieju. Doświadczyła tego już podczas Indian Wells, a teraz czas na Miami Open. Jej pierwszą rywalką, w drugiej rundzie będzie Erika Andreeva. Rosjanka to 128. rakieta świata. Fręch zajmuje w rankingu WTA 105. miejsce.

Fręch - Andreeva typy

Wskazując na mecz Fręch – Andreeva typy, uważamy, że Polka skorzysta ze swojej szansy i pokona Rosjankę. Będzie to ich pierwszy bezpośredni mecz. Przyglądając się formie obu tenisistek i ich charakterystyce, uważamy, że czeka nas powyżej 19.5 gema. I takie zakłady polecamy. Dowiedz się też kiedy gra Fręch i gdzie oglądać mecz. Przeczytasz o tym w poniższych fragmentach tekstu.

Kiedy gra Fręch z Andreevą?

Mecz zaplanowano na 24 marca 2023 roku. Powinien rozpocząć się około godziny 23:50 czasu polskiego.

Gdzie oglądać Fręch – Andreeva? Transmisja

Transmisja na Canal+ Sport, a darmowy stream online w zakładach Superbet. Wymagana jest rejestracja konta.

OGLĄDAJ TUTAJ