Hurkacz – Alcaraz typy, kiedy, o której, gdzie oglądać półfinał ATP Cincinnati 2023?

Drugi raz w ciągu nieco ponad tygodnia los sprawił, że Hubert Hurkacz zagra przeciwko liderowi światowych list, Carlosowi Alcarazowi. Czas na półfinał ATP Cincinnati 2023. Gdzie oglądać mecz, kiedy gra Hurkacz i jakie mamy na Hurkacz – Alcaraz typy? Sprawdź w tekście.

Hubert Hurkacz – Carlos Alcaraz typy i kursy bukmacherskie (19.08.2023)

Hurkacz i Alcaraz grali przeciwko sobie 11 sierpnia na turnieju w Toronto. Wówczas Polak postawił liderowi światowego rankingu twarde warunki. Dość powiedzieć, że wygrał pierwszego seta, a dwa kolejne przegrał po tie-brekach. Hubi wie, jak w tym sezonie stawiać czoła najlepszym. Świadczyć o tym może także niedawna wygrana przeciwko Tsitsipasowi. Czy wrocławianin znów zaprezentuje swój najlepszy tenis?

Hurkacz - Alcaraz typy
Icon Sport

Carlos Alcaraz na Cincinnati wcale nie gra porywającego tenisa, co może być szansą dla dobrze dysponowanego Hurkacza. Hiszpan każdy ze swoich trzech meczów – przeciwko Thompsonowi, Paulowi oraz Purcellowi musiał rozstrzygać w trzech setach. Hurkacz ograł z kolei Kokkinakisa, Coricia, Tsitsipasa oraz Popyrina. Dwa ostatnie mecze zakończył bez straty seta.

Wobec tego uważamy, że underdog, a więc Hubert Hurkacz ma szansę sprawić niespodziankę i awansować do finału, kosztem Alcaraza. Stawiamy na Hurkacz – Alcaraz typy na wygraną Polaka. Uważamy jednak, że potrzebne do tego będą trzy partie. Szykuje nam się niezwkle zacięte i miejmy nadzieję, że także porywające widowisko.

Kiedy gra Hurkacz z Alcarazem? O której godzinie mecz?

Wiemy już kiedy gra Hubert Hurkacz w półfinale ATP Cincinnati 2023. Mecz Hurkacza został zaplanowany na sobotę, 19 sierpnia 2023 roku. Pojedynek Hurkacz – Alcaraz rozpocznie się około godziny 19:00 czasu polskiego.

Gdzie oglądać Hurkacz – Alcaraz? Transmisja na żywo

Z meczu Hurkacz – Alcaraz transmisja telewizyjna dostępna będzie na kanale Polsat Sport Extra. Pojawi się też darmowa transmisja internetowa, którą obejrzysz w Fortunie, po rejestracji z poniższego przycisku. Należy założyć darmowe konto, a następnie doładować je i postawić zakład za min. 2 złote. Dzięki temu oglądasz wiele wydarzeń sportowych, w tym mecz Hurkacza dzisiaj, całkowicie za darmo.

Oglądaj tutaj