Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo. Transmisja tv, stream online, kiedy gra? (19.08.2023)

Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo. Transmisja tv, stream online, kiedy gra? (19.08.2023)
fot. Icon Sport

Iga rozpędza się przed US Open. Polka awansowała do półfinału turnieju WTA w Cincinnati. Jej rywalką będzie Coco Gauff. Zobacz kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj. Transmisja, stream online za darmo? To wszystko będzie dostępne. W tekście znajdziesz informacje, o której, gdzie oglądać mecz Świątek dzisiaj na żywo.

OGLĄDAJ TUTAJ

Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo? Transmisja i wynik

Świątek pokonała Marketę Vondrousovą i w półfinale WTA w Cincinnati zmierzy się z Coco Gauff. Iga znów gra na wysokim poziomie, a to cieszy przed US Open. Wiemy już kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj. Starcie półfinałowe Świątek – Gauff odbędzie się 19 sierpnia 2023 roku (sobota), o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Co ciekawe, Iga jeszcze nigdy nie przegrała przeciwko Amerykance, a byliśmy już świadkami siedmiu takich pojedynków. Za każdym razem Polka wygrywała bez… straty seta! Oby ta niesamowita seria trwała w najlepsze.

Gdzie oglądać mecz Igi Świątek dzisiaj na żywo? 19.08.2023

Istotna jest także odpowiedź nie tylko na pytanie kiedy gra Świątek mecz dzisiaj, ale też gdzie ogłądać Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo. Transmisja TV na Canal+ Premium. Będzie też darmowa transmisja online. Internetowy przekaz na żywo z meczu znajdziesz w Betclic. Zarejestruj konto z poniższego linku, żeby oglądać mecz Świątek dzisiaj na żywo.

OGLĄDAJ TUTAJ