Hurkacz – Berrettini typy, kiedy, o której i gdzie oglądać transmisję z United Cup?

Hubert Hurkacz stoi przed trudnym wyzwaniem. W ramach meczu Polska – Włochy podczas United Cup, Hurkacz będzie musiał zmierzyć się z Matteo Berrettinim. Czy uda się pokonać Włocha? Na to liczymy! Sprawdź nasze Hurkacz – Berrettini typy.

Hubert Hurkacz – Matteo Berrettini typy i kursy (04.01.2022)

Obaj tenisiści podczas United Cup są niepokonani. Obaj jednak musieli się nieco napocić, żeby to osiągnąć. Hubert Hurkacz na początek w meczu z Kazachstanem pokonał Alexandra Bublika 2:1, wygrywając pierwszego seta w tie-breaku. Później ograł 2:0 Stana Wawrinkę, ale też pierwszy set kończył się tie-breakiem. Jeśli zaś chodzi o Matteo Berrettiniego, to Włoch nie stracił jeszcze seta podczas United Cup. Jednak wygrane 6:4, 7:6 nad Monteiro i przede wszystkim 6:4, 6:4 nad Rune nie przyszły łatwo. I Hurkacz i Berrettini są w dobrej dyspozycji, ale jeden z nich będzie musiał przegrać.

hurkacz berrettini typy

Jakie są więc nasze na Hurkacz – Berrettini typy? Spodziewamy się meczu walki. Zresztą obaj nam już to serwowali. Pamiętamy choćby ponad dwu i półgodzinny mecz podczas Wimbledonu 2021, kiedy Berrettini pokonał Hurkacza 2:1. Jeśli chodzi o  historię bezpośredniej rywalizacji, to w trzech dotychczas rozegranych meczach, dwie wiktorie są na koncie Włocha i byliśmy świadkami jednego zwycięstwa Huberta Hurkacza.

Stawiamy jednak typy na wygraną Hubiego. Uważamy, że będziemy świadkami trzysetowego dreszczowca, ze szczęśliwym dla Polaka finałem. Mecz grany jest na kortach twardych, a właśnie na takiej nawierzchni w ostatnim meczu Hurkacz był lepszy od Berrettiniego. To może być jakiś znak.

Bezpośrednie mecze Hurkacz – Berrettini

  • Berrettini – Hurkacz 3:1 (Wimbledon 2021)
  • Berrettini – Hurkacz 0:2 (Miami 2019)
  • Hurkacz – Berrettini 0:2 (Australian Open 2018)

Trzy bezpośrednie mecze i dwie wygrane Berrettiniego. Jednak ostatnim razem na kortach twardych górą był, jak już wspomnieliśmy, Hubert Hurkacz. Liczymy na powtórkę z rozrywki!

Kiedy gra Hurkacz? O której mecz z Berrettinim?

Spotkanie zaplanowano na 4 stycznia 2023 roku o dość nietypowej porze, a mianowicie rozpocznie się o godzinie 8:30 czasu polskiego.

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Berrettini? Transmisja z United Cup

Mecz pokaże TVP Sport. Ponadto, transmisja online za darmo dostępna będzie na stronie bukmachera Betclic. Załóż darmowe konto, korzystając z poniższego linka, żeby oglądać mecz Hurkacz – Berrettini.

Oglądaj tutaj