Hurkacz / Isner – Lammons / Withrow typy, kiedy, o której debel, gdzie transmisja Miami Open 2023?

Hubert Hurkacz rozpocznie Miami Open 2023 od rywalizacji w grze podwójnej. Hurkacz w deblu zagra z Isnerem, a ich pierwszymi rywalami będzie para Lammons / Withrow.

Hurkacz / Isner – Lammons / Withrow typy i kursy (23.03.2023)

Hubert Hurkacz i John Isner to debel, który rzucił na kolana wielu kibiców w 2022 roku. Wystarczy wspomnieć, że Polak i Amerykanin wygrali zeszłoroczny turniej w Miami. Teraz staną więc do obrony tytułu. W zeszłym roku byli też w finale w Madrycie. W 2023 roku nie mieli okazji grać wspólnie, a ich pierwszymi rywalami na Florydzie będą Amerykanie Lammons i Withrow. Czy to będzie marsz po obronę tytułu?

Hurkacz / Isner - Lammons / Withrow

Debel Hurkacz i Isner będzie faworytem nadchodzącego meczu. Na rywali trzeba jednak uważać. Choć żaden z nich nie ma na koncie żadnych singlowych sukcesów, to w deblu wspólnie grają od dawna. Będzie to już ich dziewiąty w tym sezonie turniej, przy zerowym doświadczeniu Hurkacza i Isnera w 2023 roku.

Ostatnio Lammons i Withrow wygrali Challengera w Pheonix, gdzie w wielkim finale pokonali Jana Zielińskiego i Hugo Nysa. Dotarli także do tegorocznego finału w Acapulco, Auckland oraz półfinału w Dallas.

Uważamy jednak za słuszne na Hurkacz / Isner – Lammons / Withrow typy na wygraną Hubiego i Isnera 2:0. Lammons i Withrow w ostatnim czasie nie rywalizowali przeciwko tak wymagającej parze, ale które korty, jak które, ale Hurkacz i John Miami lubią jak własny dom.

Kiedy gra debel Hurkacz / Isner – Lammons / Withrow? O której godzinie?

Kiedy gra Hurkacz w deblu? Mecz Hurkacz / Isner – Lammons / Withrow zaplanowano na 23 marca 2023 roku, około 19:00 czasu polskiego. Będzie to trzeci mecz na korcie, po zakończeniu Carballes/Baena – Zapata Miralles.

Gdzie oglądać Hurkacz / Isner – Lammons / Withrow? Transmisja debla

Gdzie oglądać mecz Hurkacza? Debel Hurkacz / Isner – Lammons / Withrow obejrzysz w serwisie Superbet. Wymagana jest rejestracja konta, żeby oglądać spotkanie za darmo.

OGLĄDAJ TUTAJ