Hurkacz – Kokkinakis typy, kiedy, o której i gdzie oglądać Miami Open 2023?

Hubert Hurkacz jest języczkiem uwagi polskich kibiców podczas trwającego Miami Open 2023. Polak przystępuje do rywalizacji od drugiej rundy, w której zagra przeciwko Thanasiemu Kokkinakisowi. Zobacz, kiedy gra Hurkacz, o której, gdzie oglądać mecz oraz jakie są nasze na Hurkacz – Kokkinakis typy.

Hubert Hurkacz – Thanasi Kokkinakis typy i kursy (25.03.2023)

Hubert Hurkacz notuje dobry początek sezonu. W końcówce lutego wygrał turniej w Marsylii, a teraz chciałby zaprezentować się jak najlepiej na Miami Open. O tym, że Hubi dobrze czuje się na Florydzie, świadczy ubiegły rok, kiedy okazał się najlepszy w grze podwójnej. W singlu dotarł do półfinału, gdzie po zaciętym meczu przegrał z późniejszym zwycięzcą Carlosem Alcarazem. Z kolei dwa lata wcześniej, w 2021 roku Hurkacz wygrał Miami Open. Tyle tematem historii, a czas wrócić do meczu Hurkacz – Kokkinakis.

Hurkacz - Kokkinakis typy

Nie ma wątpliwości, że Hubert Hurkacz będzie jego zdecydowanym faworytem. Thanasi Kokkinakis to tenisista notowany na 94. miejscu rankingu ATP. Australijczyk wygrał w tym sezonie Challengera w brazylijskiej Manamie oraz dotarł do półfinału turnieju w Adelajdzie. Nie ma co jednak ukrywać, że jego umiejętności odbiegają od tego, co prezentuje na kortach twardych Hubert Hurkacz. Jeśli Polak będzie miał swój dzień, to powinien wygrać gładko. Dobre wyniki w poprzednich edycjach Miami Open nie są dziełem przypadku i Hubi powinien rozpocząć tegoroczną edycję turnieju na Florydzie bardzo pewnie. Stąd nasze na Hurkacz – Kokkinakis typy na jego wygraną oraz dokładny wynik 2:0 w setach.

Thanasi Kokkinakis pokonał w pierwszej rundzie Zizou Bergsa, ale zwycięstwo zrodziło się w ogromnych bólach. Dwu i półgodzinny pojedynek kończony był tie-breakiem do 7. Wcześniej Australijczyk przedzierał się przez kwalifikacje, w których odprawił Collariniego i Paire'a.

Bezpośrednie mecze

Do tej pory byliśmy świadkami tylko jednego bezpośredniego meczu Hurkacz – Kokkinakis. Nie ma co jednak go szerzej analizować, bowiem odbył się dość dawno, jak na tenisowe warunki, temu. W gwoli ścisłości dodajmy jedynie, że w finale turnieju w Atlancie w 2018 roku, Hurkacz przegrał z Kokkinakisem 0:2.

Kiedy gra Hurkacz z Kokkinakisem? O której godzinie mecz Miami Open 2023?

Kiedy Hurkacz – Kokkinakis? Mecz odbędzie się w sobotę, 25 marca 2023 roku, około godziny 19:30 czasu polskiego.

Gdzie oglądać Hurkacz – Kokkinakis? Transmisja na żywo

Z meczu drugiej rundy Hurkacz – Kokkinakis transmisja na Polsacie Sport. Dodatkowo stream online na stronie Superbet, gdzie wymagana jest darmowa rejestracja.

OGLĄDAJ TUTAJ