Hurkacz – Kotow typy, kiedy, o której, gdzie oglądać transmisję ATP Dubaj 2023?

W drugiej rundzie turnieju w Dubaju, Hubert Hurkacz zagra przeciwko Pawłowi Kotowowi. Polak będzie zdecydowanym faworytem. Zobacz więc kiedy gra Hurkacz, o której godzinie, na którym kanale transmisja i jakie przygotowaliśmy na mecz Hurkacz – Kotow typy.

Hubert Hurkacz – Paweł Kotow typy i kursy (29.02.2023)

Dzień po dniu Hubert Hurkacz rozegra swój kolejny mecz na ATP Dubaj 2023. W pierwszej rundzie Hubi nie bez problemów pokonał Alexandra Shevchenkę. Byliśmy świadkami istnego dreszczcowca. Najpierw Polak przegrał pierwszego seta, później wyrównał na 1:1, żeby na końcu wygrać decydującą partię w tie-breaku do 7. Mecz trwał ponad dwie godziny, a więc Hubi solidnie się rozgrzał. Liczymy na lepszą dyspozycję, a przede wszystkim równiejszą jego grę w meczu Hurkacz – Kotov.

Hurkacz - Kotow typy

Pierwsze koty za płoty i uważamy, że teraz Hubert Hurkacz zagra na miarę swoich możliwości. Przecież kilka dni temu wygrywał w Marsylii, pokonując zdecydowanie lepszych rywali. Paweł Kotow to Rosjanin, klasyfikowany na odległym, 138. miejscu rankingu ATP. W kwalifikacjach, w których wywalczył sobie prawo gry w drabince głównej, pokonał poprzedniego rywala Hurkacza, Shevchenkę. W pierwszej rundzie Paweł Kotow sprawił niespodziankę, wygrywając w trzech setach z Alexiejem Popirynem. Mecz trwał blisko trzy godziny, a więc i rywal Hurkacza będzie nieco podmęczony, grając dzień po dniu.

Stawiamy na Hurkacz – Kotow typy na 2:o dla Polaka. Obaj nie grali jeszcze przeciwko sobie, ale Hurkacz dysponuje zdecydowanie lepszymi umiejętnościami. Oby głowa dojechała. Kotow w tym roku nie pokonał jeszcze nikogo znaczącego i przede wszystkim nie mierzył się z tak wymagającym rywalem, jakim jest Polak. Powinno być widać różnicę klas pomiędzy tymi zawodnikami. Jeśl Hubi myśli o potencjalnej walce w ćwierćfinale z Djokoviciem, to rywala takiego, jak Kotow powinien szybko odprawić z kwitkiem.

Kiedy gra Hurkacz z Kotowem? O której godzinie?

Spotkanie już w środę, 29 lutego 2023 roku. Będzie to czwarty mecz na korcie, licząc od godziny 11:00. Zatem spotkania Hurkacz – Kotow powinniśmy spodziewać się około 16:00 czasu polskiego.

Gdzie oglądać Hurkacz – Kotow? Transmisja

Transmisja na Polsacie Sport bądź Polsacie Sport Extra. Dodatkowo, darmowa transmisja online na stronie Betclic. Wymagana jest rejestracja konta, która jest darmowa i trwa około 30 sekund.

Oglądaj tutaj