Hurkacz – Popyrin typy, kiedy, o której, gdzie oglądać? (ATP Cincinnati 2023)

Hubert Hurkacz jest opromieniony awansem do ćwierćfinału turnieju na kortach twardych ATP Cincinnati 2023. Reprezentant Polski nie chce zatrzymać się na tym etapie rywalizacji. Zobacz Hurkacz – Popyrin typy przed meczem o awans do półfinału imprezy.

Hubert Hurkacz – Alexei Popyrin typy i kursy (18.08.2023)

Hubert Hurkacz rozegra w Cincinnati drugi mecz z reprezentantem Australii. Na początku drabinki odniósł zwycięstwo z Thanasim Kokkinakisem, który dostał się do turnieju głównego przez kwalifikacje. Następnie reprezentant Polski wygrał z zeszłorocznym triumfatorem imprezy Borną Coriciem. Te spotkania kończyły się po trzech setach. Jeszcze lepszy wynik osiągnął Hurkacz w trzecim meczu, w którym rozprawił się w dwóch partiach ze Stefanosem Tsitsipasem notowanym na czwartym miejscu w rankingu ATP.

Hurkacz Popyrin typy
Icon Sport

Hubert Hurkacz nie był faworytem w meczu ze Stafanosem Tsitsipasem, mimo to wygrał z reprezentantem Grecji. W ten sposób jego notowania u bukmacherów poszły w górę. W najbliższym spotkaniu Polak będzie faworytem w zestawieniu z 58. zawodnikiem rankingu ATP. Również nasze Hurkacz – Popyrin typy to zwycięstwo wrocławianina.

Najlepszy tenisista z Polski rozegrał jak dotąd dwa mecze z zawodnikiem z Australii. Do obu konfrontacji doszło na kortach twardych w Stanach Zjednoczonych. Zarówno w Indian Wells w 2021 roku, jak i w edycji tego turnieju w 2023 roku Hubert Hurkacz pokonał Alexeia Popyrina w dwóch setach. Także w najbliższym meczu typujemy rozstrzygnięcie w dwóch partiach.

Kiedy gra Hurkacz z Popyrinem? O której godzinie?

Jasne jest już kiedy gra Hubert Hurkacz. Polak zaprezentuje się po raz czwarty na korcie twardym w Cincinnati w piątek. Stawką będzie wejście do sobotniego półfinału. Mecz zostanie rozegrany nie przed godziną 19:00 czasu polskiego, bezpośrednio po meczu Igi Świątek.

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Popyrin? Transmisja

Najbliższy mecz Huberta Hurkacza w turnieju w Cincinnati można oglądać na stronie internetowej bukmachera Betclic. Warunkiem jest rejestracja konta. Pojedynki można również obserwować na żywo w polskiej telewizji. Transmisja będzie możliwa do zobaczenia w jednym z kanałów sportowych Polsatu.

Oglądaj tutaj