Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo. Transmisja tv, stream online, kiedy gra? (18.08.2023)

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo. Transmisja tv, stream online, kiedy gra? (18.08.2023)
Icon Sport

Hubert Hurkacz wyrzucił z turnieju w Cincinnati Stefanosa Tsitsipasa, czym zapewnił sobie awans do ćwierćfinału imprezy. Teraz na jego drodze stanie Alexei Popyrin. Warto sprawdzić, o której i kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj. Na żywo transmisja i stream online? Wszelkie informacje w poniższym tekście.

OGLĄDAJ TUTAJ

Hubert Hurkacz – kiedy gra mecz dzisiaj, o której godzinie? (18.08.2023)

Po pokonaniu Tsitsipasa, apetyt Hurkacza rośnie. Czy tym razem wygra z Popyrinem i awansuje do półfinału turnieju w Cincinnati? Na to on sam oraz polscy kibice liczą. Warto więc wiedzieć kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj. O której Hurkacz – Popyrin? Mecz Hurkacza w piątek, 18 sierpnia, nie przed godziną 19:00. Co ciekawe, Hubi wyjdzie na kort po zakończeniu spotkania Igi Świątek z Marketą Vondrousovą.

Skoro wiesz kiedy gra Hurkacz mecz dzisiaj, to warto przytoczyć też historię bezpośredniej rywalizacji obu tenisistów. Grali oni przeciwko sobie dwukrotnie – dwa razy na Indian Wells – w 2023 oraz 2021 roku i dwa razy wygrał Hurkacz 2:0.

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo – transmisja tv i stream online

Wiesz kiedy gra Hurkacz mecz dzisiaj, a czy wiesz gdzie oglądać mecz Hurkacza dzisiaj na żywo? Transmisja telewizyjna na Polsacie Sport News. Darmowy stream online w Betclic. Załóż konto z poniższego linku, aby oglądać mecz Hurkacza dzisiaj i pozostałe mecze tenisa ziemnego za darmo.

OGLĄDAJ TUTAJ