Hurkacz – Popyrin typy, kiedy i o której, gdzie obejrzeć transmisję?

W drugiej rundzie Indian Wells 2023, Hubert Hurkacz zagra z Alexeiem Popyrinem. Kiedy gra Hurkacz, o której, gdzie oglądać i jakie mamy na mecz Hurkacz – Popyrin typy? Odpowiedzi na te oraz inne pytania znajdziesz w tekście.

Hubert Hurkacz – Alexei Popyrin typy i kursy (12.03.2023)

Hubert Hurkacz notuje jeden z najbardziej udanych początków sezonu w karierze. Po dobrym występie na Australian Open, Hurkacz potwierdził formę w Marsylii, gdzie wygrał turniej. Ostatnio rywalizował w Dubaju i wydaje się, że gdyby nie trafił na Djokovica w ćwierćfinale, to też mógł ugrać więcej. To jednak już historia, a teraz przed Hurkaczem rywalizacja na Indian Wells 2023.

Hurkacz - Popyrin typy

Jak już wspomnieliśmy, pierwszym rywalem Polaka będzie Alexei Popyrin. Australijczyk musiał przedzierać się przez dwustopniowe eliminacje Indian Wells 2023. Najpierw pokonał Amerykanina Klahna, a później w decydującym meczu, po trzech setach i blisko dwu i półgodzinnym meczu, Japończyka Daniela. Jeśli chodzi o pierwszą rundę, to Hurkacz z racji rozstawienia odpoczywał. Popyrin po ponad dwóch godzinach i trzech setach pokonał Chińczyka Zhanga. Jak zatem widać, Australijczyk nie jest w najwyższej formie, bowiem w dwóch ostatnich meczach potrzebował trzech setów do wygrania, a jego rywale, też nie byli tymi najwyżej notowanymi.

Hubert Hurkacz będzie więc zdecydowanym faworytem rywalizacji. Mamy nadzieję, że zagra równy mecz, bowiem to w ostatnim czasie było jego mankamentem. Dobre fragmenty, potrafił przeplatać prostymi błędami. Stawiamy na Hurkacz – Popyrin typy na wygraną Polaka. Spodziewamy się, że łatwo nie będzie, bowiem Alexei Popyrin jest typem walczaka. Stąd drugie typy na over 18.5 gema w meczu.

Bezpośrednie mecze

Co ciekawe, Hurkacz i Popyrin grali już przeciwko sobie. I co jeszcze ciekawsze, mecz ten miał miejsce podczas Indian Wells dwa lata temu. Wówczas lepszy był Polak, który wygrał 6:1, 7:5 po meczu trwającym niespełna półtorej godziny. Australijczyk będzie się chciał zrewanżować, ale naszym zdaniem, wszelkie argumenty są po stronie Huberta Hurkacza.

Kiedy gra Hurkacz z Popyrinem? O której godzinie mecz?

Wiemy kiedy gra Hurkacz. W nocy z soboty na niedzielę, 12 marca 2023 roku. O której godzinie? Około 2:00 czasu polskiego.

Gdzie oglądać Hurkacz – Popyrin? Transmisja Indian Wells 2023

Transmisja meczu na antenach Polsatu Sport. Z kolei Hurkacz – Popyrin stream online za darmo w serwisie Betclic. Wymagana jest darmowa rejestracja.

Oglądaj tutaj