Hurkacz – Thiem typy, kiedy, o której gra, gdzie oglądać mecz? ATP Antwerpia 2022

Hubert Hurkacz nie bez kłopotów awansował do trzeciej rundy turnieju ATP w Antwerpii. Polak zagra z Austriakiem, Dominiciem Thiemem. Mecz ćwierćfinałowy Hurkacz – Thiem ma ciekawy podtekst.

Hubert Hurkacz – Dominic Thiem typy i kursy (21.10.2022)

Po raz drugi w ciągu miesiąca los zestawił ze sobą Huberta Hurkacza i Dominica Thiema. Polak wygrał poprzedni mecz z Austrakiem, rozegrany na turnieju Metz. Hurkacz może pochwalić się także, że wygrał wszystkie do tej pory, trzy rozegrane bezpośrednie mecze przeciwko Thiemowi. Polak ma więc świetną pozycję wyjściową do nachodzącego ćwierćfinału ATP Antwerpia 2022.

Hurkacz Thiem typy

Nikt jednak nie powiedział, że tym razem pójdzie łatwo. Forma Dominica Thiema rośnie z meczu na mecz, o czym otwarcie mówią tenisowi eksperci. Austriak rozpoczął turniej w Antwerpii od wygranej z Belgiem Geertsem, plasującym się w trzeciej setce rankingu. W drugiej rundzie Thiem sprawił niespodziankę, po ponad dwugodzinnym meczu, pokonując 2:1 faworyzowanego Cerundolo. To mocny sygnał, że Hubert Hurkacz musi się mieć na baczności.

Polak w pierwszej rundzie otrzymał wolny los, z racji tego, że jest numerem jeden w tym turnieju. W drugiej rundzie Hurkacz wygrał z utalentowanym Brytyjczykiem, Jackiem Draperem. Hubi potrzebował jednak trzech setów, a dwa z nich kończyły się w tie-breakach. Ostatecznie po 2 godzinach i 37 minutach gry na tablicy wyników pojawiło się 2:1 dla Hurkacza (7:6, 6:7, 6:1).

To, co warte zauważenia, to fakt, że Hubert Hurkacz znakomicie przetrwał poprzedni mecz pod względem kondycyjnym. W trzecim secie wyraźnie dominował nad Draperem. Widać, że mental Hurkacza, który walczy o udział w ATP Finals jest na wysokim poziomie. Jeżeli mecz z Thiemem będzie zacięty, to powinno to sprzyjać bardziej Hurkaczowi.

My jednak stawiamy, że Polak wygra 2:0, a w spotkaniu zobaczymy poniżej 20.5 gema. Dokładnie tak było w ich poprzedniej konfrontacji, niespełna miesiąc temu na turnieju w Metz. Mało tego, Hubert Hurkacz jeszcze nigdy nie przegrał z Thiemem, wygrywając wszystkie trzy bezpośrednie mecze.

Mecze Hurkacz – Thiem: wyniki bezpośedniej rywalizacji

  • Hurkacz – Thiem 2:0 (Metz 2022)
  • Thiem – Hurkacz 1:2 (ATP Cup 2020)
  • Hurkacz – Thiem 2:0 (Miami 2019)

Kiedy gra Hurkacz? O której mecz Hurkacz – Thiem?

Spotkanie Hurkacz – Thiem zaplanowano na piątek, 21 października 2022 roku. Mecz będzie drugim w kolejności na korcie. Sesja zaczyna się o 12:30, a zatem Hurkacz powinien pojawić się na korcie około 14:00.

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Thiem? Transmisja ćwierćfinału ATP Antwerpia 2022

Mecz obejrzysz na sportowych kanałach Polsatu. Dodatkowo z Hurkacz – Thiem stream online za darmo w poniższych serwisach.

Transmisje online Szczegóły Oglądaj na żywo

Transmisje online sts

Transmisje za darmo na żywo w STS TV.

Oglądaj tutaj

 

Transmisje online betclic

Darmowe transmisje za pośrednictwem Betclic TV.

Oglądaj tutaj

 

Transmisje online Fortuna

Korzystaj za darmo z Fortuna TV.

Oglądaj tutaj

 

Transmisje online SUPERBET

Darmowe transmisje w Superbet.

Oglądaj tutaj