ATP Antwerpia 2022 drabinka: kiedy gra Hurkacz? Z kim w następnym meczu?

Hubert Hurkacz walczy o punkty do rankingu ATP Race na ATP Antwerpia 2022. Drabinka widoczna jest w naszym tekście. Zobacz z kim gra Hurkacz, kiedy i kto może być jego następnym rywalem.

Jak wygląda na turnieju ATP Antwerpia drabinka gry pojedynczej?

Zobacz na poniższe zdjęcie, przedstawiające jak wygląda ATP Antwerpia 2022 drabinka turnieju gry pojedynczej. Klikając na zdjęcie, powiększysz je na pełny ekran. W pierwszej rundzie odpadł między innymi Van de Zandschulp, co było największą niespodzianką tego etapu turnieju ATP w Antwerpii. W drugiej rundzie z imprezą pożegnał się Rosjanin Chaczanow.

ATP Antwerpia drabinka gry

Hubert Hurkacz ATP Antwerpia – drabinka Polaka

Wiemy już, że Hubert Hurkacz zagra w ćwierćfinale z Dominiciem Thiemem, który sensacyjnie wyeliminował po zaciętym meczu Cerundolo. W kolejnej rundzie, na zwycięzcę polsko-austriackiego pojedynku będzie czekał wygrany pojedynku Korda – Nishioka. Sprawdź poniżej, jak wygląda drabinka ATP Antwerpia 2022 dla Huberta Hurkacza.

  • Ćwierćfinał: Dominic Thiem
  • Półfinał: Korda lub Nishioka
  • Finał: Gasquet, Goffin, Schwartzman, Evans, Guinard lub Auger-Aliassime

ATP Antwerpia 2022 drabinka

Mamy więc nadzieję, że finał ATP Antwerpia 2022 stanie się faktem dla Huberta Hurkacza. Ewentualne zwycięstwo nie pozwoli wskoczyć Polakowi jeszcze na listę uczestników ATP Finals, ale znacznie może go ku temu przybliżyć. Hurkacz zagra jeszcze w Wiedniu i w Paryżu i tam będą się decydować ostatecznie losy listy uczestników imprezy Masters.