Linette – Graczewa typy, kiedy, o której, gdzie oglądać WTA Austin 2023?

Magda Linette w pierwszej rundzie turnieju WTA w Austin zagra z Warwarą Graczewą. Kiedy gra Linette, o której, gdzie oglądać, a przede wszystkim jakie mamy typy? Zapraszamy do lektury naszego tekstu.

Magda Linette – Warwara Graczewa typy i kursy

Po tym, jak Magda Linette odpadła w ćwierćfinale turnieju w Meridzie, za swój następny cel obrała amerykańskie Austin. Polka jest najwyżej rozstawioną tenisistką na turnieju ATX Open 2023, a w pierwszej rundzie zmierzy się z Warwarą Graczewą. Rzecz jasna, to Linette jest faworytką.

Linette - Graczewa typy

Magda Linette notuje jak na razie jeden z najlepszych sezonów w karierze. Wszystko dlatego, że w styczniu biła się w półfinale Austrialan Open. Poznanianka awansowała na 21. miejsce w rankingu WTA i liczymy na kolejne jej dobre występy. Warwara Graczewa to 89. rakieta świata, która przegrała 3 ze swoich 5 ostatnich meczów. Rosjanka rywalizowała podobnie, jak Linette w Meridzie. Udało jej się awansować do 1/8 finału, gdzie postawiła trudne warunki Sloane Stephens. Ostatecznie to Amerykanka wygrała 5:7, 6:2, 7:6(5).

Gracheva jest więc tenisistką, której nie można leckeważyć, ale niewątpliwie dysponuje mniejszymi umiejętnościami i mniejszym doświadczeniem od Linette. Oby było widać to na korcie. Stawiamy na Linette – Gracheva typy na 2:0 dla Magdy Linette i motywujemy to tym, że poza pojedynczymi wpadkami, Polka jest w tym sezonie w formie i pokazała, że na twardych kortach może rozgrywać mecze naprawdę na najwyższym poziomie.

Kiedy gra Linette z Graczewą? Godzina i data meczu

Wiemy już o której godzinie i kiedy gra Linette z Graczewą. Mecz zostanie rozegrany 28 lutego 2023 roku, około 19:30 czasu polskiego. Będzie to drugi mecz na korcie od godziny 17:30.

Gdzie oglądać Lintte – Graczewa? Transmisja meczu

Nadchodzący mecz Linette – Graczewa możesz obejrzeć na stronie STS. Jest to darmowa transmisja online, która wymaga jednak rejestracji konta.

OGLĄDAJ TUTAJ