Linette / Pera – Begu / Kalinina typy, kiedy, o której debel i gdzie oglądać Miami Open 2023?

Magda Linette odpadła z rywalizacji w grze pojedynczej, ale wciąż jest w turnieju gry podwójnej Miami Open 2023. Polka gra w parze z Bernardą Perą, a przed nimi właśnie ćwierćfinał. Kiedy gra debel Linette / Pera – Begu / Kalinina? O której, gdzie oglądać transmisje i jakie są nasze typy? Sprawdź.

Linette / Pera – Begu / Kalinina typy i kursy (28.03.2023)

Magda Linette i Bernarda Pera awansowały do ćwierćfinału gry podwójnej Miami Open 2023. Polka i Amerykanka w dwóch setach pokonały faworyzowany debel Siegemund / Zwonariowa. Teraz czas na mecz przeciwko Begu i Kalininie. Rumunka i Ukrainka nie mają za dużego doświadczenia, bowiem będzie to dla nich dopiero czwarty wspólny mecz. W poprzedniej rundzie pokonały Chinki Xu i Yang. Polscy kibice mogą kojarzyć ten debel z pojedynku przeciwko Alicji Rosolskiej i Erin Routliffe na Wimbledonie w 2022 roku. Wówczas debel z Polką w składzie wygrał. Oby podobnie było i tym razem.

Linette / Pera - Begu / Kalinina

Kiedy gra debel Linette / Pera – Begu / Kalinina? O której godzinie mecz?

Kiedy gra Linette w deblu? Mecz Linette / Pera – Begu / Kalinina we wtorek 28 marca 2023 roku, o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Gdzie oglądać Linette / Pera – Begu / Kalinina? Transmisja meczu

Deblowy pojedynek Magdy Linette w ćwierćfinale Miami Open 2023 obejrzysz za darmo u bukmachera Fortuna. Wymagana jest rejestracja konta.

OGLĄDAJ TUTAJ