Linette – Rodina typy, kiedy, o której godzinie, gdzie oglądać Miami Open 2023?

Magda Linette poznała swoją pierwszą rywalkę na Miami Open 2023. Polka w drugiej rundzie zagra przeciwko Jewgeniji Rodinie. Kiedy gra Linette i gdzie oglądać? Sprawdź odpowiedź w tekście, a także nasze Linette – Rodina typy.

Magda Linette – Jewgenija Rodina typy i kursy (23.03.2023)

Linette, która awansowała do pierwszej dwudziestki światowego rankingu, przystępuje do rywalizacji na Miami Open 2023. W pierwszym meczu na Florydzie zagra ze zdecydowanie niżej notowaną rywalką. Jewgenija Rodina klasyfikowana jest bowiem w czwartej setce wspomnianego już rankingu WTA.

Linette - Rodina typy

Nie oznacza to jednak, że należy lekceważyć Rosjankę. Rodina pokazała w pierwszej rundzie Miami Open 2023, że absolutnie nie można tego robić. Rodina wyeliminowała 37. rakietę świata, Amerykankę Bernardę Perę. Potrzebowała do tego zaledwie 1 godziny i 13 minut, wygrywając kolejno 6:3 i 6:4. Niemniej jednak, wciąż to Magda Linette będzie zdecydowaną faworytką nadchodzącego meczu i liczymy, że poznanianka odniesie przekonywujące zwycięstwo.

Co ciekawe, Magda Linette notuje jedno z lepszych otwarć sezonu tenisowego. Dobrego wyniku na Australian Open nie była jednak w stanie poprzeć w kolejnych turniejach. Czy na Miami Open znów wróci do gry w jak najdalszych rundach? Na to liczymy. Zwłaszcza, że wspomniany awans w rankingu pokazuje, że Polka przeżywa prawdziwy rozkwit swojej formy.

Warto zauważyć, że wystawione przez nas Linette – Rodina typy opierają się nie tylko o aktualną dyspozycję obu pań, ale także o historię bezpośrednich pojedynków. Magda Linette i Jewegenija Rodina grały przeciwko sobie dwukrotnie. Dwa razy górą była Polka. Pierwszy mecz miał miejsce w 2018 roku w Bogocie i Magda wygrała go 6:3, 7:5. W tym samym roku Linette pokonała Rodinę także na turnieju w Tianjin 6:2, 1:6, 6:4.

Kiedy gra Linette z Rodiną? O której godzinie mecz?

Mecz Linette – Rodina w czwartek, 23 marca 2023 roku, około godziny 20:30 czasu polskiego. Będzie to czwarty mecz na korcie, tuż po zakończeniu pojedynku Ostapenko – Bjorklund.

Gdzie oglądać Linette – Rodina? Transmisja i stream

Z meczu Linette – Rodina transmisja powinna być dostępna na antenie Canal+ Sport. Na pewno transmisje online i to za darmo znajdziesz w serwisie Fortuna. Wymagana jest rejestracja, żeby oglądać mecz.

Oglądaj tutaj