Linette – Udvardy typy, kiedy, o której, gdzie oglądać transmisję meczu?

Magda Linette wygrała na inaugurację turnieju WTA w Meridzie, a w kolejnym pojedynku zagra przeciwko Pannie Udvardy. Wiemy kiedy gra Linette, gdzie oglądać, a dodatkowo prezentujemy też nasze typy.

Magda Linette – Panna Udvardy typy i kursy (23.02.2023)

W 1/8 finału WTA w Meridzie, Magda Linette zagra z Panną Udvardy. Obie panie wygrały naturalnie swoje pierwsze mecze. Magda Linette nie bez problemów pokonała 2:1 Camilę Osorio. Grunt jednak, że Polka potrafiła odwrócić losy meczu po przegranym pierwszym secie. Panna Udvardy ograła z kolei Jule Niemeier 2:0, ale oba sety kończone były w tie-brekach.

Linette Udvardy typy

Polka i Węgierka mają zatem za sobą wymagające starcia. Magda owszem zagrała na niższym poziomie aniżeli podczas Australian Open, ale wiemy, że lubi rozkręcać się z meczu na mecz. Wiemy też, że dysponuje kapitalnym przygotowaniem fizycznym i lepszymi umiejętnościami od Panny Udvardy. Obyśmy zobaczyli to wszystko na korcie. Stawiamy na Linette – Udvardy typy na wygraną Magdy po trzysetowym meczu.

Warto odnotować, że obie panie miały już okazje grać przeciwko sobie. W 2020 roku na towarzyskim turnieju Exhibition, Udvardy ograła Linette 7:6(5), 6:3. Oby tym razem Polka wzięła rewanż!

Kiedy gra Linette z Udvardy? Godzina i data

Kiedy mecz Linette – Udvardy? 23 lutego 2023 roku, około 23:30 – 24:00 czasu polskiego, jako drugi mecz od godziny 22:00.

Gdzie oglądać Linette – Udvardy? Transmisja spotkania

Transmisja meczu Linette – Udvardy na Canal+ Sport. Dodatkowo transmisja online za darmo w zakładach bukmacherskich STS. Zarejestruj darmowe konto i oglądaj to starcie na telefonie lub komputerze.

Oglądaj tutaj