Rune – Ruud typy, kursy, gdzie oglądać półfinał ATP Rzym 2023?

Pasjonująco zapowiada się pierwszy półfinał ATP Rzym 2023, pomiędzy Holgerem Rune, a Casprem Ruudem. Sprawdź nasze na skandynawski bój Rune – Ruud typy bukmacherskie.

Holger Rune – Casper Ruud typy i kursy (20.05.2023)

Kto by się spodziewał, że na tym etapie turnieju dojdzie do skandynawskiego pojedynku. Turniej w Rzymie okraszony jest jednak niespodziankami, a taką była chociażby wygrana Holgera Rune nad Novakiem Djokoviciem w ćwierćfinale imprezy. Duńczyk jest w wybornej formie, ale i dyspozycji Norwega nie ma co wiele zarzucać. Stąd spodziewamy się, że półfinał ATP Rzym 2023 będzie okraszony sporą porcją emocji.

Rune - Ruud typy
Icon Sport

Nasze na mecz Rune – Ruud typy to wygrana Duńczyka. Co prawda widzimy, że Rune jeszcze nigdy nie pokonał Ruuda, a obaj stoczyli przeciwko sobie cztery pojedynki. Mało tego, Rune wygrał w nich tylko jednego seta. Niemniej jednak jego dyspozycja w Rzymie jest nieco lepsza, aniżeli Ruuda. Potwierdza to wspomniana, ostatnia sensacyjna wygrana nad Serbem Novakiem Djokoviciem. Można więc zadać pytanie, kiedy Rune ma się przełamać przeciwko Ruudowi i zakończyć niekorzystną serię, jeżeli nie teraz? Stąd takie typy uznajemy za stosowny trop.

Kiedy i gdzie oglądać mecz Rune – Ruud? Transmisja na żywo

Mecz Rune – Ruud obejrzysz na Canal+ Sport. Poza tym, darmowa transmisja online dostępna będzie w Superbet. Zarejestruj konto, żeby oglądać półfinał ATP Rzym 2023. Mecz już 20 maja 2023 roku o 13:00.

Oglądaj tutaj