Nys / Zieliński – Granollers / Zebalos typy, kiedy, o której, gdzie transmisja ATP Rzym 2023?

Jan Zieliński w parze z Hugo Nysem, to ostatni Polak, który występuje na turnieju w Rzymie po tym, jak z imprezy odpadła Iga Świątek. Czas na półfinał Nys / Zieliński – Granollers / Zebalos. Typy znajdziesz poniżej.

Nys / Zieliński – Granollers / Zebalos typy i kursy (19.05.2023)

Hugo Nys i Jan Zieliński awansowali do półfinału prestiżowej imprezy w Rzymie, ale na tym ich apetyt się nie kończy. Przed nimi trudny mecz z parą Granollers / Zebalos. Czy polsko-monakijski debel awansuje do finału ATP Rzym 2023? Sprawdź nasze analizy.

Nys / Zieliński - Granollers / Zebalos typy
Icon Sport

Zieliński i Nys grają ze sobą od dłuższego czasu i zaczyna to procentować. W tym sezonie już dwukrotnie byli w finałach – w Phoenix i na Australian Open. Dwukrotnie musieli także uznawać wyższość rywali. Przed nimi szansa na trzeci finał i odwrócenie tej złej karty. Najpierw jednak debel Zieliński / Nys musi pokoanć parę Granollers / Zebalos.

Nieznaczynmi faworytami tego półfinału są rywale Polaka i Monakijczyka. Zieliński i Nys prezentują jednak w Rzymie równą formę, a potwierdzeniem jest chociażby pokonanie jednych z faworytów imprezy – Dodiga i Krajicka. Uważamy, że w najbliższym meczu Polak i Monakijczyk wygrają 2:1. Granollers i Zebalos aż 2 z 3 meczy rozstrzygali w Rzymie właśnie w trzech setach.

Kiedy debel Nys / Zieliński – Granollers / Zebalos? O której mecz?

Debel Nys / Zieliński – Granollers / Zebalos już 19 maja 2023 roku. Początek meczu około godziny 13:00.

Gdzie oglądać debel Nys / Zieliński – Granollers / Zebalos? Transmisja

Z deblowego meczu Nys / Zieliński – Granollers / Zebalos transmisja online za darmo dostępna będzie w serwisie Betclic. Być może spotkanie pokaże też na żywo jeden z kanałów grupy Polsat Sport, który posiada prawa do transmitowania turnieju ATP w Rzymie.

OGLĄDAJ TUTAJ