Sakkari – Sabalenka typy i kursy na półfinał, gdzie oglądać transmisję Indian Wells 2023?

Greczynka Maria Sakkari i Białorusinka Aryna Sabalenka zagrają w pierwszym półfinale Indian Wells 2023. Kiedy i jakie mamy na Sakkari – Sabalenka typy? Rzuć okiem poniżej.

Maria Sakkari – Aryna Sabalenka typy i kursy (17.03.2023)

Maria Sakkari nie miała łatwej przeprawy do półfinału. Greczynka każdy z rozegranych na Indian Wells 2023 meczów rozstrzygała bowiem w trzech setach. Ostatnio pokonała Petrę Kvitovą oraz Karolinę Pliskovą. Aryna Sabalenka poza meczem z Barborą Krejcikovą gra na razie bez straty seta. Białorusinka prezentuje wyborną formę, ale Greczynka na pewno łatwo nie odda pola, bowiem każdy wie, jak walecznym charakterem się cechuje.

Sakkari - Sabalenka typy

Warto dodać, że Maria Sakkari wygrała trzy ostatnie bezpośrednie mecze, grane przeciwko Arynie Sabalence. Uważamy jednak, że tym razem się postawi, ale ostatecznie to Sabalenka będzie cieszyła się z wygranej i awansu do finału Indian Wells 2023. Białorusinka jest w gazie i nie popełnia błędów. Stawiamy na zacięte widowisko, zakończone wygraną 2:1 Sabalenki. Sakkari może być podmęczona, bowiem każdy mecz w trzech setach na pewno musi się odbić na jej nogach.

O której i kiedy Sakkari – Sabalenka? Gdzie oglądać transmisję?

Mecz Sakkari – Sabalenka 17 marca 2023 roku o 23:00 czasu polskiego. Z Sakkari – Sabalenka transmisja między innymi w Betclic.

Oglądaj tutaj