Świątek – Krejcikova typy na finał WTA Ostrawa 2022, kiedy, o której, gdzie oglądać?

Iga Świątek wygrała 60. mecz w tym sezonie i stanie przed szansą na 8. w tym sezonie tytuł oraz 11. w karierze.

Świątek – Krejcikova typy, kursy i zakłady (09.10.2022)

Zobacz nasze na mecz Świątek – Krejcikova typy i kursy na finał WTA Ostrawa 2022.

Polsko-czeski finał WTA Ostrawa 2022

Nie ma co ukrywać, Igę Świątek czeka w finale ciężkie zadanie. Barbora Krejcikova jest w znakomitej formie, a Polka podczas meczu półfinałowego przechodziła trudne chwile, związane z przeziębieniem, ale nie tylko. Świątek miała też drobne problemy zdrowotne, związane z naciągnięciem mięśnia. Oby jej fizjoterapuci stanęli na wysokości zadania i Iga była w najwyższej formie, bowiem polsko-czeski finał WTA Ostrawa 2022 zapowiada się rewelacyjnie.

Świątek Krejcikova typy

Barbora Krejcikova wygrała dziewięć meczy z rzędu, a w Ostrawie wygrywała kolejno z Rogers, Parks i Rybakiną. Po drodze mecz walkowerem oddała także Bencić. Czeszka gra przed własną publicznością, ale to Iga Świątek wystąpiła już w siedmiu finałach w tym roku – i nie przegrała żadnego! Liczymy więc, że Polka podtrzyma fantastyczną serię.

Za Igą Świątek bardzo wymagający, ponad dwu i pół godzinny półfinał przeciwko Aleksandrowej. Polka miała problemy zdrowotne, ale wyciągając pozytywy z tego meczu, warto odnotować, że pokazała olbrzymią wolę walki wracając do gry i ostatecznie wygrywając 2:1. Iga na pewno się nie podda, a to oznacza, że będziemy świadkami fantastycznego finału. Oby tylko zdążyła się odpowiednio zregenerować.

Już sam fakt, że przed meczem Świątek – Krejcikova w finale WTA Ostrawa 2022 obie mogą poszczycić się fantastyczną serią zwycięstw, mówi sam za siebie. Iga wygrała 10 kolejnych starć, a Barbora 9. Któraś z nich w końcu będzie musiała przegrać. Stawiamy, że wygra Iga, ale czeka nas trzysetowe, fenomenalne widowisko.

Do tej pory Iga Świątek grała dwukrotnie przeciwko Barborze Krejcikovej. Oba mecze zostały rozegrane w zeszłym roku i oba wygrała Polka. Najpierw w Miami, a później w Rzymie.

Bezpośrednie mecze Świątek – Krejcikova

  • Świątek – Krejcikova 2:1 (Rzym 2021)
  • Świątek – Krejcikova 2:0 (Miami 2021)

O której mecz Świątek – Krejcikova (finał WTA Ostrawa 2022) kiedy?

Kiedy finał WTA Ostrawa 2022? 9 października 2022 roku, a więc w niedzielę, nie wcześniej, niż o godzinie 14:30.

Gdzie oglądać finał WTA Ostrawa 2022 (Świątek – Krejcikova)?

Z finału WTA Ostrawa 2022 transmisja na Canal+ Premium, a dodatkowo także darmowy stream online na wskazanych poniżej stronach. Warto oglądać mecz Świątek – Krejcikova w finale WTA w Ostrawie!

Transmisje online
Szczegóły
Oglądaj na żywo

STS Kod Promocyjny

Tenis za darmo na żywo w STS TV.

BETCLIC

Darmowe transmisje za pośrednictwem Betclic TV.

ofertą Fortuny

Korzystaj za darmo z Fortuna TV.

superbet

Darmowe transmisje w Superbet.