Świątek – Muchova typy, kiedy i o której, gdzie oglądać mecz? 10.08.2023

W 1/8 finału turnieju WTA w Montrealu, Polka zagra przeciwko Karolinie Muchovej. Wiemy kiedy gra Iga Świątek, o której, ale mamy też interesujące na pojedynek Świątek – Muchova typy bukmacherskie. Zapraszamy do lektury.

Iga Świątek – Karolina Muchova typy i kursy (WTA Montreal 2023)

Iga Świątek zameldowała się w trzeciej rundzie turnieju WTA w Montrealu. W niej zagra przeciwko dobrze sobie znanej Czeszce, Karolinie Muchovej. Eksperci, jak i my, faworyzujemy Polkę, co zresztą nie może dziwić, patrząc na to, że od dłuższego czasu utrzymuje się w bardzo dobrej dyspozycji. Nasze Świątek – Muchova typy to wygrana Igi, ale jednocześnie uważamy, że to Karolina Muchova zagra więcej asów serwisowych.

Świątek - Muchova typy
Icon Sport

Iga na otwarcie turnieju w Montrealu, który rozpoczął się dla niej w drugiej rundzie, pokonała 2:0 Karolinę Pliskovą. Jej najbliższa rywalka, a więc Karolina Muchova rozpoczęła granie od zwycięstwa 2:0 nad Potapovą, a następnie takim samym wynikiem, bez straty seta ograła Rumunkę Cirsteę. Oba mecze trwały jednak blisko dwie godziny, więc wcale nie były takim spacerkiem. Niemniej jednak, Muchova wraca na wysokie obroty po szybkim odpadnięciu z turnieju w Warszawie.

Wskazujemy zwycięstwo Świątek nie bez przypadku. Polka jest lepszą tenisistką, a i niedawny bezpośredni pojedynek Świątek – Muchova pokazał różnicę klas. Panie grały w finale czerwcowego Rolanda Garrosa. Muchova co prawda urwała Idze seta, ale kiedy Polka wchodziła na swój właściwy poziom, to nie miała wiele do powiedzenia. Czeszka jest tenisistką, która lubi szukać mocnego i celnego pierwszego podania. 6 asów przeciwko Potapovej jest tego najlepszym dowodem. Uważamy, że w meczu przeciwko Polce będzie musiała ryzykować, a to może owocować większą liczbą asów od Igi Świątek.

Kiedy gra Świątek z Muchovą? O której godzinie początek meczu?

Kiedy gra Iga Świątek z Karoliną Muchovą? Mecz Świątek zaplanowano na czwartek i rozpocznie się około godziny 18:30 czasu polskiego. Liczymy na kolejną wygraną Igi w drodze po triumf w Montrealu!

Gdzie oglądać mecz Świątek – Muchova? Transmisja na żywo

Z meczu Świątek – Muchova transmisja pokazywana będzie naturalnie na kanałach Canal+ Sport. Oprócz tego, transmisja online za darmo dostępna będzie w Betclic. Żeby oglądać mecz Świątek dzisiaj, wymagana jest darmowa rejestracja, która trwa około 30 sekund.

Oglądaj tutaj