Świątek – Muchova gdzie oglądać mecz? Transmisja tv i stream online 10.08.2023

Świątek – Muchova gdzie oglądać mecz? Transmisja tv i stream online 10.08.2023
Icon Sport

Już dzisiaj liderka światowego rankingu zagra w 3. rundzie turnieju w Montrealu, a jej rywalką będzie Karolina Muchova. Czy Czeszka zrewanżuje się za przegrany tegoroczny finał Rolanda Garrosa? Liczymy, że nie. Zobacz gdzie oglądać mecz Świątek – Muchova. Transmisja i stream online są dostępne!

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Świątek – Muchova? Transmisja online za darmo

Aktualizacja: mecz został przerwany przy stanie 1:1, a trzeci set zostanie wznowiony nie przed godziną 21:45.

Transmisja meczu Świątek – Muchova? Gdzie oglądać? Otóż dostępna będzie darmowa transmisja tego pojedynku, który rozpocznie się 10 sierpnia 2023, około godziny 18:30 czasu polskiego. Mecz Świątek na żywo i to za darmo pokaże bukmacher Betclic. Wymagana jest rejestracja konta, która trwa około jednej minuty, a następnie wpłata choćby 1 złotówki. Dzięki temu możesz obejrzeć nie tylko mecz Świątek – Muchova, ale też darmowe transmisje wszystkich innych meczów tenisa ziemnego.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie obejrzeć mecz Świątek dzisiaj na żywo w telewizji? Na jakim kanale transmisja?

Naturalnie, będzie też dostępna Świątek – Muchova transmisja telewizyjna. Gdzie oglądać Świątek – Muchova w telewizji? Przekaz na żywo znajdziesz na antenie Canal+ Sport. Trzymamy kciuki za awans Igi Świątek do ćwierćfinału turnieju w Montrealu! Jazda Iga!