Świątek – Noskova typy, kiedy, o której, gdzie oglądać BNP Paribas Warsaw Open 2023?

18-letnia Czeszka, Linda Noskova będzie rywalką Igi Świątek w ćwierćfinale turnieju BNP Paribas Warsaw Open 2023. Kiedy gra Świątek najbliższy mecz, gdzie oglądać i jakie mamy na Świątek – Noskova typy? 

Iga Świątek – Linda Noskova typy i kursy (29.07.2023)

Iga Świątek awansowała do ćwierćfinału turnieju w Warszawie, a więc wyrównała zeszłoroczone osiągnięcie. Czas wykonać kolejny krok w kierunku wygrania turnieju, co niewątpliwie jest jej marzeniem, gdyż wychowała się na warszawskich kortach. Jej plany spróbuje popsuć Linda Noskova. To utalentowana, 18-letnia Czeszka, która w ostatnich miesiącach miewa wzloty i upadki. Potrafiła dojść do finału w Adelajdzie czy ćwierćfinałów w Lyonie, Paryżu i Makarskiej, ale jednocześnie odpadała też w kwalifikacjach Australian Open czy pierwszej rundzie Wimbledonu.

Świątek - Noskova typy
Icon Sport

Iga jest zdecydowaną faworytką, a o jej motywację przed własną publiką można być spokojnym. Linda w Warszawie na razie nie zachwyciła. Już w pierwszej rundzie sporo problemów sprawiła jej Jana Fett. Chorwatka wygrała pierwszego seta, ale Czeszka okazała się lepsza w dwóch kolejnych partiach. W drugiej rundzie Noskova ograła Słowaczkę Hruncakovą. Czeszka od stycznie tego roku nie pokonała żadnej tenisistki ze ścisłej czołówki rankingu. Sądzimy, że w meczu z Igą może się postawić, ale nasze Świątek – Noskova typy wskazują, że ostatecznie nie będzie w stanie ugrać choćby jednego seta. Warto dodać, że będzie to pierwszy bezpośredni mecz Igi Świątek i Lindy Noskovej.

Kiedy gra Świątek z Noskovą? O której godzinie mecz?

Mecz Świątek – Noskova już w sobotę, 29 lipca 2023 roku. Kiedy gra Iga Świątek? Początek około 11:30 (po meczu Stefanini – Siegemund)

Gdzie oglądać mecz Świątek – Noskova? Transmisja na żywo

Transmisja meczu Świątek – Noskova na antenie TVP Sport i TVP 1. Poza tym, darmowy stream online w zakładach bukmacherskich STS. Wymagana jest rejestracja konta, która trwa około 1 minuty.

OGLĄDAJ TUTAJ