Świątek – Peterson typy, kiedy, o której i gdzie oglądać? (US Open 2023)

Polka przystępuje do obrony tytułu w wielkoszlemowym US Open. Już w pierwszym dniu rywalizacji będzie można zobaczyć liderkę rankingu WTA. Zobacz kiedy gra Iga Świątek oraz nasze Świątek – Peterson typy.

Iga Świątek – Rebecca Peterson typy i kursy (28.08.2023)

W poprzednim sezonie Iga Świątek zwyciężyła w US Open po raz pierwszy w karierze. Był to jej drugi wielkoszlemowy skalp po Roland Garros. Także w tegorocznej edycji reprezentantka Polski jest rozstawiona z numerem pierwszym i jest uznawana za mocną kandydatkę do podniesienia trofeum. Podopieczna Tomasza Wiktorowskiego zagra w pierwszym meczu z Rebeccą Peterson i stawiamy na zwycięstwo Igi Świątek w dwóch setach.

Świątek - Peterson typy
Icon Sport

Ponadto nasze Świątek – Peterson typy, to mniej niż 18,5 gema w meczu. Polka prezentowała się pozytywnie w okresie przygotowań do US Open i nie powinna mieć problemu na inaugurację US Open 2023. Iga Świątek zwyciężyła w turnieju w Warszawie, a następnie doszła do półfinałów w Montrealu oraz w Cincinnati. To pozwala na optymizm przed ostatnią imprezą wielkoszlemową w sezonie tenisowym.

Iga Świątek zmierzy się z reprezentantką Szwecji po raz trzeci w karierze. Jak dotąd nie przegrała nawet seta w dwóch meczach z Rebeccą Peterson. Pierwsze spotkanie tenisistek było w Roland Garros w 2021 roku, a drugie w Australian Open w 2022 roku.

Kiedy gra Świątek z Peterson? O której godzinie?

Kiedy gra Iga Świątek? Polka zaprezentuje się po raz pierwszy w US Open 2023 w poniedziałek. Mecz z udziałem liderki rankingu WTA otworzy tegoroczną rywalizację w Arthur Ashe Stadium. Rozpocznie się o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Gdzie oglądać mecz Świątek – Peterson? Transmisja

Pierwszy mecz Igi Świątek w US Open 2023 można oglądać na stronie internetowej bukmachera Betclic. Warunkiem jest rejestracja konta. Pojedynki można również obserwować na żywo w polskiej telewizji. US Open jest transmitowane na kanałach Eurosportu.

Oglądaj tutaj