Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo. Transmisja tv i stream online, kiedy gra? (28.08.2023)

Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo. Transmisja tv i stream online, kiedy gra? (28.08.2023)
Icon Sport

Polka rozpoczyna swój marsz po obronę tytułu na US Open. Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj? Transmisja i stream online za darmo z pojedynku przeciwko Rebecce Peterson będą dostępne. Zobacz zatem o której i gdzie oglądać mecz Świątek dzisiaj na żywo.

OGLĄDAJ TUTAJ

Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo? Transmisja i wynik

W pierwszej rundzie wielkoszlemowego US Open 2023, Iga Świątek zagra przeciwko Rebecce Peterson. Będzie to trzecia bezpośrednia konfrontacja obu pań, a obie dotychczasowe po 2:0 wygrywała Polka. Wiadomo już kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj. Pojedynek Świątek – Peterson w poniedziałek, 28 sierpnia 2023 roku, o godzinie 18:00 czasu polskiego. Liczymy na dobry początek nowojorskiego wielkiego szlema w wykonaniu naszej tenisistki. Zwłaszcza, że to Polka będzie zdecydowaną faworytką rywalizacji przeciwko niżej notowanej Szwedce. Trudno przypuszczać więc, żeby Peterson była w stanie się postawić i urwać naszej rodaczce choćby jednego seta. Owszem, Rebecci nie można jednak lekceważyć. I na pewno Iga tego nie uczyni, będąc w 100% skoncentrowaną na swoim zadaniu.

Gdzie oglądać mecz Igi Świątek dzisiaj na żywo? 28.08.2023

Jasne jest kiedy gra Świątek mecz dzisiaj, ale czy wiesz gdzie oglądać Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo? Transmisja TV dostępna będzie na antenie Eurosportu, a darmowy stream online w Betclic. Właśnie na tej stronie możesz oglądać wszystkie mecze US Open 2023 na żywo. Kliknij w poniższy przycisk, zarejestruj konto i oglądaj mecz Świątek dzisiaj na żywo.

OGLĄDAJ TUTAJ