Świątek – Pliskova typy, kiedy, o której i gdzie oglądać? (09.08.2023)

Przed Iga Świątek pierwszy mecz w Ameryce Północnej w okresie przygotowań do US Open. Przeciwniczką Polki w drugiej rundzie WTA Montreal 2023 będzie Karolina Pliskova. Sprawdź Świątek – Pliskova typy przed pojedynkiem o awans do trzeciej rundy.

Iga Świątek – Karolina Pliskova typy i kursy (WTA Montreal 2023)

Iga Świątek przyleciała do Kanady po pierwszym w karierze zwycięstwie w turnieju w ojczyźnie. Liderka rankingu WTA okazała się najlepsza w Warszawie, a występ w stolicy Polski był przetarciem na kortach twardych po wielkoszlemowym Wimbledonie. Wylosowanie Karoliny Pliskovej na rozpoczęcie grania w Montrealu nie było najszczęśliwsze, mimo to Polka jest faworytką meczu. Nasze Świątek – Pliskova typy, to zwycięstwo zawodniczki z Mazowsza.

Świątek - Pliskova typy
Icon Sport

Ponadto stawiamy na kontynuację serii meczów Igi Świątek bez przegranego seta. Polka nie oddała ani jednej partii w drodze po trofeum w Warszawie. Konfrontacja z Karoliną Pliskovą może być trudniejsza niż starcia w stolicy Polski, mimo to pojedynek może zakończyć się po dwóch setach.

Iga Świątek rozegrała w karierze trzy mecze z reprezentantką Czech i była lepsza w każdym. Karolina Pliskova potrafiła jednak wysoko zawiesić poprzeczkę i była trudną do pokonania tenisistką. W 2020 roku doszło do jedynego jak dotąd meczu zawodniczek na korcie twardym i Iga Świątek zwyciężyła w trzech setach. Do pozostałych spotkań doszło na kortach ziemnych. W 2021 roku w Rzymie Iga Świątek odniosła wygraną w dwóch partiach, a w kwietniu 2023 roku w Stuttgarcie w trzech setach.

Kiedy gra Świątek z Pliskovą? O której godzinie?

Mecz Igi Świątek z Karoliną Pliskovą zostanie rozegrany w środę 9 sierpnia. Występu liderki rankingu WTA należy spodziewać się około godziny 18:30 czasu polskiego.

Gdzie oglądać mecz Świątek – Pliskova? Transmisja

Mecz Igi Świątek w WTA Montreal 2023 będzie można zobaczyć na stronie internetowej bukmachera Betclic. Warunkiem jest rejestracja konta. Starcie z Karoliną Pliskovą będzie można zobaczyć również w polskiej telewizji na jednym z kanałów Canal+Sport.

Oglądaj tutaj