Hurkacz – Kecmanović typy, kiedy i o której, gdzie oglądać? (09.08.2023)

Przed Hubertem Hurkaczem drugi mecz w turnieju singlistów ATP Toronto 2023. Polak postara się pójść za uderzeniem po wyeliminowaniu Aleksandra Bublika. Sprawdź Hurkacz – Kecmanović typy przed pojedynkiem o awans do trzeciej rundy turnieju w Kanadzie.

Hubert Hurkacz – Miomir Kecmanović typy i kursy (ATP Toronto 2023)

Hubert Hurkacz rozpoczął występ w turnieju w Toronto od pokonania w dwóch setach Aleksandra Bublika. Polak regularnie radzi sobie w meczach z reprezentantem Kazachstanu i także tym razem okazał się lepszy. Dla Hurkacza wygrana z Aleksandrem Bublikiem była pierwszą w Ameryce Północnej w okresie przygotowań do wielkoszlemowego US Open. Wrocławianin zaprezentował się lepiej niż w poprzednim turnieju w Waszyngtonie, z którego odpadł po rozegraniu jednego spotkania.

Hurkacz - Kecmanović typy
Icon Sport

Reprezentant Polski liczy na nawiązanie do zeszłorocznego, pozytywnego występu w Kanadzie. Hubert Hurkacz został zatrzymany dopiero w finale. W tym sezonie czeka na niego na pewno mecz o wejście do trzeciej rundy w Toronto. Nasze Hurkacz – Kecmanović typy to zwycięstwo wrocławianina.

Przed poprzednim meczem Huberta Hurkacza typowaliśmy tie-breaka i zmierzył się on w nim z Aleksandrem Bublikiem w drugim secie. Ponownie stawiamy na minimum jeden tie-break w pojedynku. Polak potrafi z powodzeniem bronić własnego podania, ale również jego przeciwnik dysponuje nieprzyjemnym serwisem. Korty twarde pomagają w wyeksponowaniu tego atutu.

Kiedy gra Hurkacz z Kecmanoviciem? O której godzinie?

Hubert Hurkacz zagra w środę, jako drugi mecz od 17:00 czasu polskiego (po Rublev – McDonald).

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Kecmanović? Transmisja

Drugi mecz Huberta Hurkacza w turnieju w Toronto można oglądać na stronie internetowej bukmachera Betclic. Warunkiem jest rejestracja konta. Pojedynki można również obserwować na żywo w polskiej telewizji. Transmisja będzie możliwa do zobaczenia w kanale Polsat Sport.

OGLĄDAJ TUTAJ