Świątek – Raducanu typy, kiedy, gdzie i o której oglądać? Indian Wells 2023

Iga Świątek musiała się napocić, żeby awansować do 1/8 finału Indian Wells 2023. Kiedy gra Świątek najbliższy mecz i z kim? Już w nocy z wtorku na środę czasu polskiego. Jej rywalką będzie Brytyjka, Emma Raducanu. Sprawdź na Świątek – Raducanu typy i gdzie oglądać.

Iga Świątek – Emma Raducanu typy i kursy bukmacherskie (15.03.2023)

Polka rozpoczęła tegoroczny Indian Wells od błyskawicznego odprawienia Claire Liu. W trzeciej rundzie grała z Biancą Andreescu i choć także wygrała w dwóch setach, to o losach meczu przesądził tie-break. Świątek w przekroju całego meczu dała się przełamać cztery razy, ale wynik 6:3, 7:6(1) dał awans do 1/8 finału. Teraz Polka zagra z Emmą Raducanu.

Świątek - Raducanu typy

Emma Raducanu próbuje wrócić do swojego najlepszego tenisa. Brytyjka od sensacyjnego wygrania US Open w 2021 roku, nie notowała wielkich sukcesów. Poprzedni rok w dużej mierze straciła przez kontuzję, a teraz próbuje złapać rytm. Emma Raducanu podczas Indian Wells pokonała bez straty seta Dankę Kovinić i Magdę Linette. W trzeciej rundzie Raducanu stoczyła prawie dwu i półgodzinny bój z Haddad Maią (6:1, 2:6, 6:4). To był mecz pełny zwrotów akcji, ale ostatecznie Brytyjka znalazła się w czwartej rundzie (1/8 finału Indian Wells 2023).

Iga Świątek będzie zdecydowaną faworytką meczu przeciwko Emmie Raducanu. Choć Polka zanotowała gorszy dzień w ostatnim meczu przeciwko Andreescu, to wciąż jest na zwycięskiej fali i dysponuje szerokim wachlarzem umiejętności. To, jak porusza się po kalifornijskich kortach budzi podziw. Świątek zdaniem wielu, podąża po swój drugi w tym sezonie tytuł. Pierwszy wywalczyła w Dausze, później był finał w Dubaju (przegrany z Krejcikovą). Czas na obronę tytułu na Indian Wells!

Stawiamy na Świątek – Raducanu typy na 2:0 dla Igi oraz poniżej 20.5 gema w całym meczu. Można je uzasadnić nie tylko aktualną formą Polki i Brytyjki, ale też historią bezpośrednich meczów.

Bezpośrednie mecze Świątek – Raducanu

Iga Świątek i Emma Raducanu grały przeciwko sobie dwa razy. Dwa razy też Polka wygrała 2:0. Najpierw w 2018 roku Iga Świątek rozbiła Emmę na Wimbledonie 6:0, 6:1. Ostatni mecz miał miejsce na zeszłorocznym turnieju w Stuttgarcie. Iga wygrała ćwierćfinał z Raducanu 6:4, 6:4. Liczymy więc, że Polka dopisze do swojego konta trzecie zwycięstwo nad Brytyjką.

Kiedy gra Świątek z Raducanu? O której godzinie mecz na Indian Wells 2023?

O której gra Świątek? Kiedy? Mecz 1/8 finału przeciwko Emmie Raducanu już 15 marca 2023 roku, około godziny 4:00 czasu polskiego (noc z wtorku na środę).

Gdzie oglądać Świątek – Raducanu? Transmisja na żywo

Mecz pokaże Canal+ Sport. Z kolei darmowa transmisja online Świątek – Raducanu w Superbet. Zarejestruj darmowe konto i oglądaj mecz na komputerze lub na telefonie.

Oglądaj tutaj