Świątek – Rybakina typy, kiedy, o której i gdzie oglądać półfinał Indian Wells 2023?

Iga Świątek w półfinale Indian Wells 2023 zagra przeciwko Elenie Rybakinie. Mamy na Świątek – Rybakina typy i kursy. Wiemy też kiedy gra Świątek i gdzie oglądać transmisję meczu.

Iga Świątek – Elena Rybakina typy i kursy (18.03.2023)

Świątek jest na dobrej drodze do obrony tytułu wywalczonego przed rokiem. Polce zostały już tylko dwa kroki – półfinał i finał. Pierwszą przeszkodą będzie Elena Rybakina, a w potencjalnym finale Indian Wells 2023, Iga Świątek zagra z Marią Sakkari bądź Aryną Sabalenką. Poznałeś nasze na Świątek – Rybakina typy, a czas przedstawić analizy.

Świątek - Rybakina typy

Iga Świątek zadziwia podczas Indian Wells 2023. Poza momentami kryzysu w meczu przeciwko Biance Andreescu, Polka ekpresowo odprawia kolejne rywalki. W ćwierćfinale przekonała się o tym Sorana Cirsteu z Rumunii. Elena Rybakina w ćwierćfinale pokonała Karolinę Muchovą, ale Kazaszka nie miała łatwej przeprawy. Wygrała mecz w trzech setach, które trwały blisko trzy godziny. Jak zatem można śmiało stwierdzić, Świątek gra na Indian Wells 2023 zdecydowanie bardziej przekonywująco od Rybakiny.

Polka ma sporo rachunków do wyrównania z Kazaszką. Co ciekawe, jest to jedna z nielicznych rywalek, przeciwko którym Iga ma ujemny bilans bezpośrednich meczów. Rybakina pokonała Świątek nie tylko w czwartej rundzie tegorocznego Australian Open, ale także w grudniu zeszłego roku na World Tennis League. Iga wygrała jeden z trzech bezpośrednich meczów, a zwycięstwo miało miejsce podczas turnieju w Ostrawie w 2021 roku. Dobrze wiemy, jak Polka lubi odczarowywać złe serie i wierzymy, że tym razem będzie podobnie.

Świątek jest zdecydowaną faworytką, a dotychczasowe mecze na Indian Wells 2023 nas w tym utwierdzają. Dlatego spodziewamy się wygranej Igi i to stosunkiem setów 2:0. Cóż, Rybakina nie grała jeszcze w Kalifornii przeciwko rywalce klasy Igi. Świątek kiedy wejdzie na swój poziom, jest nie do zatrzymania. Miała takie momenty w starciu z Cirsteu, a im dalej w turniej i im większy prestiż spotkania, tym Polka jeszcze bardziej się nakręca. Za naszą tenisistką już przeziębienie i może w pełni skoncentrować się na grze. Nie leckeważymy Rybakiny, ale uważamy, że to będzie koncert jednej aktorki. Zmotywowana do rewanżu Iga Świątek powinna znów zagrać w innej lidze. Jazda Iga!

Kiedy gra Świątek w półfinale z Rybakiną? O której godzinie?

Kiedy gra Świątek? Półfinał przeciwko Elenie Rybakinie w nocy z piątku na sobotę, tj. 18 marca nie przed godziną 2:00 czasu polskiego. Czekamy na harmonogram dnia.

Gdzie oglądać Świątek – Rybakina? Transmisja na żywo

Wiemy, gdzie oglądać półfinał Świątek – Rybakina. Transmisja na Canal+ Sport, a darmowa transmisja online w Superbet. Wystarczy, że zarejestrujesz konto i możesz oglądać mecz za darmo, także na telefonie.

Oglądaj tutaj