KSW 80 PPV gdzie oglądać? Stream online za darmo

KSW 80 PPV gdzie oglądać? Stream online za darmo

Przed nami kolejna gala KSW, która tym razem zostanie zorganizowana w Lublinie. Gdzie oglądać KSW 80 online? Odpowiadamy na często pojawiające się pytanie.

Gdzie oglądać KSW 80 PPV? Ile kosztuje?

Gala KSW 80 odbędzie się już 17 marca 2023 roku w Lublinie. Podczas tego wydarzenia dojdzie m.in. do konfrontacji o tymczasowy pas mistrzowski wagi piórkowej. Lom-Ali Eskijew zmierzy się z niepokonanym do tej pory Robertem Ruchałą.

KSW 80 gdzie oglądać? Odpowiedź na to pytanie nie jest tak prosta, jakby mogło się wydawać. Wszystko bowiem zależy od tego, w jakim kraju się znajdujesz.

W Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Estonii, na Litwie i na Łotwie wydarzenie będzie można śledzić na platformie Viaplay w ramach regularnej subskrypcji.

KSW PPV na kswtv.com dostępne będzie we wszystkich innych krajach. Warto mieć to na uwadze.

Jak postępować krok po kroku, by móc obejrzeć KSW 80 na platformie Viaplay?

  1. Wejdź na Viaplay na komputerze lub urządzeniu mobilnym.
  2. Zaloguj się lub załóż nowe konto.
  3. Wykup subskrypcję, podając dane karty.
  4. Ciesz się z dostępu do platformy Viaplay i transmisji z KSW 80.

Warto raz jeszcze wyraźnie podkreślić, że przekaz live z wydarzenia w Lublinie udostępniony zostanie w ramach regularnej subskrypcji. Nie trzeba więc wykupować niczego więcej.

Zarejestruj się w Fortunie z powyższego linku, a otrzymasz 2800 punktów lojalnościowych za weryfikację tożsamości. Przejdź do zakładki “Sklep Gracza” i wymień punkty na darmowy zakład bez depozytu o wartości 20 złotych. Obstawiaj KSW 80 lub dowolne inne zakłady!

Gdzie oglądać z KSW 80 stream online za darmo?

Nie brakuje takich, którzy chcieliby zaoszczędzić i zastanawiają się, czy w sieci dostępny będzie KSW stream free. Dla takich osób mamy fatalne wieści. Tym razem nie przewidziano darmowego przekazu live za pośrednictwem internetu. Bez uregulowania opłaty legalnie nie obejrzysz KSW 80 w sieci.

KSW 80 online w naszym kraju zobaczysz więc tylko za pośrednictwem platformy Viaplay. Start gali przewidziano na godzinę 19:00.