Świątek – Siegemund typy, kiedy, o której, gdzie oglądać finał BNP Paribas Warsaw Open 2023?

Iga Świątek awansowała do finału BNP Paribas Warsaw Open 2023. Polka zmierzy się w nim z Niemką, Laurą Siegemund. Sprawdź kiedy gra Świątek, o której, gdzie oglądać oraz nasze Świątek – Siegemund typy.

Iga Świątek – Laura Siegemund typy i kursy (30.07.2023)

Poznałeś nasze Świątek – Siegemund typy, a zanim przedstawimy ich analizę, czas prześledzić drogę obu tenisistek do wielkiego finału BNP Paribas Warsaw Open 2023.

Świątek - Siegemund typy
Icon Sport

Iga nie miała większych problemów, żeby awansować do finału, choć drugi set w półfinale przeciwko Wickmayer dał się jej nieco we znaki. Zarówno Polka, jak i Niemka w sobotę rozegrały po dwa mecze, ale to Siegemund spędziła na korcie około 6,5 godziny – 3,5 godziny w meczu z Stefanini i blisko 3 godziny w meczu z Marią. Świątek swój mecz z Wickmayer kończyła… w niedzielę. Wszystko dlatego, że pojedynek przy stanie 6:1, 5:5 został przerwany w sobotę. Można więc powiedzieć, że szykuje się niecodzienny finał.

Laura Siegemund w niedzielę co prawda odpoczywała, ale nie ma co ukrywać, że ustępuje Idze umiejętnościami. Wydaje się więc, że ten mecz dla Igi Świątek będzie łatwiejszy, aniżeli półfinał. Mimo, że Iga grała w niedzielę, to takie rozegranie potrafi sprzyjać tenisistkom. Mecz to mecz, a nie rozgrzewka. Pokazuje to chociażby jedyne, do tej pory rozegrane bezpośrednie starcie Świątek – Siegemund. Iga wygrała przed dwoma laty z Niemką 6:3, 6:3 na turnieju w Madrycie. Nie zdziwimy się, jeżeli i tym razem wynik finału BNP Paribas Warsaw Open 2023 zakręci się wokół tego.

Wobec powyższego stawiamy na finał BNP Paribas Warsaw Open 2023, Świątek – Siegemund typy na 2:0 dla Igi i poniżej 18.5 gema w całym meczu.

Kiedy gra Świątek z Siegemund w finale BNP Paribas Warsaw Open 2023?

Kiedy finał BNP Paribas Warsaw Open 2023? Mecz Świątek – Siegemund już w niedzielę, 30 lipca 2023 roku, około godziny 13:00.

Gdzie oglądać mecz Świątek – Siegemund? Transmisja na żywo

Transmisja finału BNP Paribas Warsaw Open 2023, a więc meczu Świątek – Siegemund na TVP 1, TVP Sport oraz przykładowo w STS. W ostatnim przypadku to darmowy stream online, gdzie wymagana jest rejestracja konta.

Oglądaj tutaj