Kiedy gra Iga Świątek w finale BNP Paribas Warsaw Open 2023? Z kim, o której, gdzie oglądać?

Kiedy gra Iga Świątek w finale BNP Paribas Warsaw Open 2023? Z kim, o której, gdzie oglądać?
Icon Sport

Zastanawiasz się kiedy gra Świątek w finale BNP Paribas Warsaw Open 2023? O której godzinie i gdzie ogląać finał BNP Paribas Warsaw Open 2023? 

Kiedy gra Iga Świątek najbliższy mecz w finale BNP Paribas Warsaw Open 2023?

Finał BNP Paribas Warsaw Open 2023 zostanie rozegrany w niedzielę, 30 lipca 2023 roku, około 13:00. Będzie to starcie Świątek – Siegemund. Polka jest zdecydowaną faworytką meczu przeciwko Niemce. I absolutnie nie można się dziwić, bowiem Iga Świątek już od początku jest typowana jako główna kandydatka do wygrania turnieju w Stolicy Polski. Jej rywalka, Laura Siegemund ma za sobą trudną sobotę, gdzie na korcie spędziła ponad 6,5 godziny. Około 3,5 godzin trwał jej mecz przeciwko Stefanini, a blisko trzy godziny półfinał przeciwko Marii. Iga Świątek nieco szybciej awansowała do finału, ale trzeba przyznać, że jej mecz z Wickmayer był kończony dopiero w niedzielę, co może stanowić pewien problem dla raszynianki. Z drugiej strony, to solidna rozgrzewka dla Igi.

Gdzie oglądać mecz Świątek na żywo? Transmisja Świątek – Siegemund

Z meczu Świątek – Siegemund, a więc finał BNP Paribas Warsaw Open 2023 transmisja na TVP 1, TVP Sport, a stream online za darmo w Betclic. Przypomnijmy, kiedy gra Świątek w finale. Mecz finałowy zaplanowano na niedzielę, 30 lipca, o godzinie 13:00.

OGLĄDAJ TUTAJ