Świątek – Vekić typy, kiedy, o której, gdzie oglądać WTA Rzym 2023?

Iga Świątek potwierdza, że jest królową mączki i ma apetyt na wygranie turnieju w Rzymie po raz trzeci z rzędu. Polka błyskawicznie awansowała do czwartej rundy. Wiemy kiedy gra Świątek najbliższy mecz oraz mamy na Świątek – Vekić typy.

Iga Świątek – Donna Vekić typy i kursy (16.05.2023)

Świątek rozpoczęła turniej w stolicy Italii od błyskawicznego pokonania Anastazji Pawluczenkowej. Rosjanka nie była w stanie ugrać przeciwko Polce nawet seta, przegrywając 0:6, 0:6 w nieco ponad godzinę. Niemal równie szybko zakończył się mecz Igi Świątek w trzeciej rundzie WTA Rzym 2023, w którym 6:2, 6:0 pokonała Łesię Curenko. Iga potwierdziła tym samym wysoką formę na kortach ziemnych, które od zawsze były jej specjalnością. Nie będą więc zaskoczeniem nasze Świątek – Vekić typy, spoglądając na aktualną dyspozycję raszynianki. Uważamy, że Iga zanotuje kolejne, pewne zwycięstwo. W naszym odczuciu Polka nie straci seta, a mecz zakończy w poniżej 18.5 gema.

Świątek - Vekić typy
Icon Sport

Dodajmy, że Iga do tej pory zagrała przeciwko Donnie Vekić. Polka wygrała wszystkie trzy bezpośrednie mecze, w tym ostatni 6:3, 3:6, 6:0 na turnieju w San Diego w 2021 roku. Jeśli chodzi o Vekić, to awansowała ona do czwartej rundy w Rzymie, pokonując w trzech setach, po 2 godzinach i 40 minutach gry, Samsonową.

Kiedy gra Świątek z Vekić? O której godzinie?

Mecz Świątek – Vekić we wtorek, 16 maja 2023 roku, nie przed 14:30 (po Djoković – Norrie i dokończeniu meczu Tsitsipas – Sonego).

Gdzie oglądać Świątek – Vekić? Transmisja na żywo

Transmisja meczu Świątek na Canal+ Sport oraz w Fortunie. W drugim przypadku wymagana jest darmowa rejestracja. Trwa ona niespełną minutę, a we Fortunie możesz obejrzeć wszystkie mecze WTA Rzym 2023 i nie tylko.