WTA San Diego 2022 finał: gdzie oglądać mecz Świątek? Transmisja i stream online za darmo

Świątek znów to zrobiła. Polka po raz dziewiąty w tym roku awansowała do finału turnieju rangi WTA. Gdzie oglądać finał WTA San Diego 2022? Transmisja meczu Świątek – Vekić dostępna będzie zarówno w telewizji, jak i online.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać finał WTA San Diego 2022: Świątek – Vekić?

Prawa do pokazywania cyklu WTA posiada Canal+, a zatem finał WTA San Diego 2022 transmisja dostępna będzie na kanale Canal+ Sport. Poza tym mecz Świątek – Vekić w finale będzie można obejrzeć na stronach legalnych bukmacherów. Na finał WTA San Diego 2022 stream online za darmo na poniższych stronach. Wymagana jest rejestracja konta.

Kiedy finał WTA San Diego? O której godzinie? Decydujące starcie kalifornijskiej imprezy zaplanowano na noc czasu polskiego, z niedzieli na poniedziałek, o godzinie 1:00. Mamy nadzieję, że tym razem nie przeszkodzą opady deszczu, co miało miejsce w obu meczach półfinałowych.

Transmisje online
Szczegóły
Oglądaj na żywo

Transmisje online sts

Transmisje za darmo na żywo w STS TV.

OGLĄDAJ TUTAJ

 

Transmisje online betclic

Darmowe transmisje za pośrednictwem Betclic TV.

OGLĄDAJ TUTAJ
 

Transmisje online Fortuna

Korzystaj za darmo z Fortuna TV.

OGLĄDAJ TUTAJ

 

Transmisje online SUPERBET

Darmowe transmisje w Superbet.

OGLĄDAJ TUTAJ

 

WTA San Diego 2022 finał

Z kim zagra Świątek finał WTA San Diego 2022? Z klasyfikowaną na 77. miejscu rankingu Chorwatką, Donną Vekić, która pokonała faworyzowaną Collins. Wcześniej wyrzuciła z turnieju także Sabalenkę, Sakkari czy Pliskovą.

Podobnie, jak z powodu deszczu przeciągał się mecz Świątek z Pegulą, jeszcze bardziej przeciągnął się półfinał Vekić – Collins, w którym w trzecim secie 4:2 prowadziła już Collins, ale Vekić odwróciła losy półfinału, wygrywając trzeciego seta w tie-breaku.. Mecz został dokończony dopiero około 22 w niedzielę, a więc przed samym finałem. Zważywszy na to, że rozpoczął się przed 3 w nocy w niedzielę, to oznacza spore wyzwanie dla Chorwatki w finale przeciwko Idze Świątek..

Wiemy już z kim zagra Świątek w finale. To Polka jest faworytką nadchodzącego finału WTA San Diego 2022 i liczymy, że potwierdzi to w niedzielno-poniedziałkową noc. Warto oglądać finał WTA San Diego 2022 transmisja, bo liczymy, że szykują się olbrzymie emocje. Kiedy finał? O 1 w nocy, z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego.