Nadal – Gasquet typy, kiedy i o której, gdzie obejrzeć transmisję meczu 3. rundy US Open 2022?

Przed nami niezwykle interesująco zapowiadający się mecz US Open, Nadal – Gasquet. Wiemy, kiedy grają, o której, gdzie obejrzeć. Zobacz także nasze typy i kursy, wystawione przez bukmacherów.

Nadal – Gasquet typy bukmacherskie (04.09.2022)

Przygotowaliśmy dwa przed meczem Nadal – Gasquet typy, które uważamy, że warto wykorzystać na kuponach bukmacherskich.

Hiszpan w drodze po piąty tytuł na US Open 2022?

Rafael Nadal mknie na US Open 2022 niczym burza. Hiszpan potwierdza, że chce powalczyć o piąty tytuł w Nowym Jorku. Wygrał tu ostatnio w 2019 roku, a teraz po trzech latach rozłąki z US Open 2022 znów wskazywany jest jako główny faworyt, obok Daniła Miedwiediewa. Złośliwi mogą zażartować, że turniej bez problemów zdrowotnych Rafaela Nadala, to nie turniej. I podobnie jest tym razem. W poprzednim, wygranym meczu drugiej rundy przeciwko Fogniniemu, Hiszpan uszkodził nos po niefortunnym wymachu rakietą. Na szczęście nie wpłynęło to na jego grę, a kontuzja nie jest tak groźna, jak mogła się wydawać podczas interwencji lekarskiej. Nadal jest gotowy na 100% do rywalizacji przeciwko Gasquetowi.

nadal - gasquet typy

Jak na razie, Hiszpan wygrał na US Open 2022 dwa mecze po 3:1. Jego rywalami byli Hijikata w pierwszej rundzie oraz wspomniany Fognini w drugiej rundzie. Gasquet rozpoczął US Open 2022 od wygranej 3:1 nad Danielem, a w drugiej odsłonie, także 3:1 ograł Kecmanovicia, czym sprawił niespodziankę, bowiem Serb jest notowany o kilkadziesiąt pozycji wyżej od Francuza w światowym rankingu.

My jednak wystawiamy na mecz Nadal – Gasquet typy na 3:0 dla Hiszpana i poniżej 32.5 gema w całym meczu. Skąd taka propozycja zakładów? Panowie stoczyli jak na razie 18 bezpośrednich pojedynków. 17 z nich wygrał Rafael Nadal, a 12 z 13 ostatnich meczy wygrywał bez straty żadnego seta. Po raz ostatni mierzyli się na ubiegłorocznym French Open, a mecz Nadal – Gasquet zakończył się wynikiem 3:0 dla Hiszpana w nieco ponad dwie godziny. Nadal jest w dobrej formie i na pewno nie chce zakończyć turnieju na trzeciej rundzie. Gasquet nawet wspinając się na wyżyny swoich możliwości, może mieć problem by zagrozić faworytowi.

Kiedy mecz Nadal – Gasquet? O której grają?

Ten mecz zostanie rozegrany w nocy, z 3 na 4 września czasu polskiego. Początek nie wcześniej, niż o godzinie 1:00.

Transmisja Nadal – Gasquet – gdzie oglądać na żywo?

Gdzie obejrzeć mecz Nadal – Gasquet? Transmisja być może będzie na kanale Eurosportu, a jeśli nie, to stream online za darmo znajdziesz na pewno na stronach wskazanych poniżej legalnych bukmacherów.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj