Polska – Tunezja typy, gdzie oglądać, o której i kiedy mecz MŚ siatkarzy 2022?

Szybka i łatwa przeprawa z Tunezyjczykami to z pewnością wymarzony scenariusz na Mistrzostwa Świata w siatkówce 2022 w wykonaniu podopiecznych Nikoli Grbica. Czy uda się go ziścić? Kto może być najjaśniejszą postacią tego pojedynku? Polska – Tunezja gdzie oglądać, typy, kursy, analiza. Serdecznie zapraszamy.

Polska – Tunezja typy, kursy i zakłady na MŚ siatkarzy 2022

Znalezienie interesujących propozycji na to starcie nie było wbrew pozorom tak proste. Mimo wszystko tradycyjnie podołaliśmy temu zadaniu, a Polska – Tunezja typy przedstawiają się następująco:

Mocny trening przed ćwierćfinałem

Ci, którzy uważają ten pojedynek za nieco intensywniejszą sesję treningową przed starciem 1/4 finału mają całkowitą rację. Zestawianie 14. drużyny rankingu FIVB z Polakami jest bowiem zadaniem niemającym najmniejszego sensu. Aktualni mistrzowie świata przebrnęli fazę grupową z kompletem zwycięstw, podczas gdy Tunezyjczycy dostali się do najlepszej szesnastki mundialu tylko dzięki ogromnemu szczęściu. Wszystko wskazuje więc na to, że gospodarze gliwickiej hali wygrają te zmagania nie tracąc przy tym zbyt wiele sił. Suma punktów w całym meczu nie powinna natomiast przekroczyć  131.

polska-tunezja-typy

Podczas poszukiwania ciekawych zakładów na Polska – Tunezja kursy na dorobek punktowy konkretnych graczy wydały nam się wyjątkowo ciekawe. W oko wpadł nam zwłaszcza zakład związany z występem Tomasza Fornala. Podstawowy zawodnik Jastrzębskiego Węgla przystępował do poprzednich meczów w charakterze jokera. Z tej roli wywiązywał się jednak na tyle dobrze, że pojawiły się bardzo wyraźne sygnały, że pojedynek z Tunezją rozpocznie już w wyjściowym składzie. Zdobycie co najmniej 11 punktów z takim przeciwnikiem to dla zawodnika jego pokroju przysłowiowa bułka z masłem. Kto wie, być może to właśnie 25-latek zostanie największą gwiazdą tego starcia. Niczego nie można wykluczyć.

Ostatnie bezpośrednie mecze Polski i Tunezji

W najnowszej historii bezpośrednich potyczek pomiędzy obiema drużynami da się zaobserwować wyraźną dominację reprezentantów Polski. Nie jest to jednak żadnym zaskoczeniem. Wszak Biało-czerwoni to od lat absolutna światowa czołówka.

  • Polska – Tunezja 3:0
  • Polska – Tunezja 3:0
  • Polska – Tunezja 3:0

Gdzie oglądać Polska – Tunezja na żywo?

Relacja live z tego meczu powinna być dostępna na antenach stacji Polsat Sport oraz TVP 1.

Kiedy i o której godzinie mecz Polska – Tunezja?

Start pojedynku Polska – Tunezja w 1/8 finału MŚ w siatkówce 2022 zaplanowano na godz. 21:00 w dniu 4 września bieżącego roku.